Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan akinek jót tett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek jót tett ugymond a szakítás, és tudták folytatni utána sokkal jobban?

Figyelt kérdés

Szakítottam a partneremmel, sajnos több ok is volt rá amik lassan gyűltek. Hetekig őrlődtem hogy tegyem meg, hiszen ő szeret.

Nagyon keserves volt az elválás. Felkeresett, hogy kezdjük újra, megváltozik értem. Félek hogy csalódni fogok. Esetleg a jövőben feljön ütőkártyaként, hogy de én bezzeg kidobtam.

Egyszer már okoztam neki fájdalmat a szakitással, most okozzak ismét egy elküldéssel? Olyan szörnyű ez.

Kinek milyen tapasztalatai vannak ilyesmi helyzetekről?


2021. nov. 29. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Erre mindig van lehetőség. A drámázást kerülni illik. Felnőttként, de legalábbis érettebbként kellene viselkedni és akkor működhetne.
2021. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fura személyisége volt az exemnek, amit én nem nagyon tudtam tolerálni.


Amúgy volt egy nagyon szerető oldala, tényleg imádott, de utólag nagyon jó döntés volt szakítanom vele.

2021. nov. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor szakítok eleve, amikor már mindenféle kört lefutottam a párommal, azaz adtam már újabb és újabb esélyeket a kapcsolatban és akkor sem változott és elbukta sorra az összes újabb esélyt.


Minden esetben csak úgy szakítok, amikor már holtbiztos vagyok a másikban, jobban kiismertem már őt, mint akár ő saját magát, és hiába is akarna már olyankor változni, meg tenni és kaparni és fűt fát ígérni, amikor a kapcsolatban többszörösen is bizonyította már hogy nem változik meg.



Konkrét példa:

Exem állandóan csak akkor törődik velem, ha pl megjelenik egy másik, aki rám hajt és féltékeny.

A kapcsolatban, ha nincs oka féltékenykedni, akkor engem képes ignorálni, hanyagolni, közömbös. Állandóan szenvedek.

Ha megint féltékeny, megint hősszerelmes lesz.

Utana, mikor ez elmúlik, pedig ismét maximálisan lesz.r.



Így amikor szakítottam végérvényesen pár év múlva és mással kezdtem járni, az, hogy akkor nekem lehozta a csillagokat, kapart és majd'belehalt, és könyörgött és bizonygatta mennyire szeret mennyi mindent megtesz értem, engem már nem érdekelt, és tehetett bármit, már TUDTAM azt, ha visszakapna, egy idő múlva ismét le fog sz.rni, ismét hanyagol, rendkívül lekezelő is tud lenni.


Soha, de soha nem szakítok senkivel addig amíg maximálisan ki nem ismerem és amíg teljesen el nem "kapálom" magamban.

Viszont akiről lemondtam, az maximálisan megfontolt döntés volt, és SOHA ninca visszaút, mert alap jellemében, személyiségében ismertem ki, és azt is, hogy NEM képes változni, ha akar SE.

2021. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés, te szereted e Annyira?

Ezt előre nem lehet megmondani. 50-50%

Van olyan akit fejbe kólint egy ilyen helyzet, mélyen magába néz, és valóban változni akár, vagy ideig- óráig lesz változás, aztán minden megy a régiben.

2021. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

A szakítás olyannal, akivel folyton fennálló vagy ismétlődő problémád van, mindenképpen csak jót tesz, mert megszabadulsz magától a problémátol.

3.voltan

2021. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Nincs olyan, hogy egy kapcsolatnak jót tesz a szakítás. Esetleg rövid távon érezhetitek ezt, amikor újra egymásra találtok. De ez elmúlik. Újra elő fognak jönni a problémáitok. Ha csak nem mentetek át mind a ketten nagyon komoly személyiségfejlődésen, ugyanúgy képtelenek lesztek kezelni a felmerülő problémákat.

Ha egyikőtök sem tervez gyereket, akkor oké, legyen néhány szenvedélyes hónapotok. Ha viszont családalapításban gondolkodtok, nincs idő sehová sem vezető kapcsolatra.

2021. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes elgyengülni, azzal csak cukrot hintesz a sz.. rra.

Én ezt tapasztaltam.

2021. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a változás pár napig fog tartani. Időhúzás és önáltatás az egész.
2021. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!