Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt aki megcsalas miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki megcsalas miatt elment pszichologushoz es hasznalt?

Figyelt kérdés

Azt nem tudom testileg megcsalt-e( de kinezem belole) de erzelmileg teljesen.


Nem tudom feldolgozni a sok hazugsagat es hogy elhittem hogy o majd mas lesz.


Egy nullanak erzem magam egy jo ideje emiatt.

Pszichologus ebben tud segiteni vagy semmi ertelme?



2022. nov. 25. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér, segíthet ha az ember úgy áll hozzá....

A testi megcsalás az már a végkifejlete valaminek, az érzelmi megcsalás szerintem ettől is rosszabb sajnos. Mindent fel lehet dolgozni, de idő kell hozzá...

Ne arra fókuszálj magára a megcsalásra és ne a miérteket keresd, mert abba bele fogsz őrülni, és ha olyan mélyre tolod magad komolyabb bajod is lehet belőle.

Magadat kell összeraknod, próbálj a jó tulajdonságaidra koncentrálni, sétálj egy nagyot, vagy fuss, kerékpározz, ússz...próbálj ki valami olyan tevékenységet ami eltereli a gondolataidat, de neked pozitív kicsengést ad, hogy lám ezt is meg tudtad csinálni, meg azt is.....


Az ilyen embert aki "megcsalt" tette ezt bármilyen szinten, jobb elengedni, had menjen a maga útján tovább...Megbocsátás, kibékülés, szánombánom...Mi van nem jött össze mégsem akivel megcsaltál? Ha nincs ló jó a szamár is? Felesleges....

Nem lesz tisztalap, és majd később jön vissza csőstől, bármennyire is fáj, jobb ezen előbb túlesni, minden perccel és órával előrébb lehetsz, de ha nem kezded el minél előbb, csak magadat áltatod és érzelmileg még mélyebben kerülsz a gödörbe...


Nem vagy nulla.... biztosan tudsz az életedből legalább 2 olyan embert akinek nem... Senki sem nulla....

2022. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van értelme, úgyhogy nyugodtan menj el hozzá! :)
2022. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
A pszichológus nem tud gerincet növeszteni a megcsalóban. Nem!
2022. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Agyturkasz inkabb azert kellene neked mert ahogy irtad kerdezo nem az elso eset, az az valami gyerekkori rossz szocializacio , berogzodes van benned amiert tudat alatt vonzodsz a megbizhatatlan ferfiakhoz. A pszichologus csak a problema gyokert segit megtalalni es instrukciokat ad a javulashoz akarnod is es onmegtartoztatas is szukseges lesz amikor felismered azokat a ferfi tipusokat akik eloreszamithatolag csak kihasznalni akarnak majd.
2022. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem irtam hogy nem az elso eset.
2022. nov. 25. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudom feldolgozni a sok hazugsagat es hogy elhittem hogy o majd mas lesz."


Ertelmezo olvasas altalanos 4 dik osztaly.. ebbol eleg egyszeru kovetkeztetni.

2022. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ebbol nem az kovetkezik,hogy az elozo exeim is megcsaltak, csak veluk sem vegzodott jol a kapcsolat.


De ha mar kotekszel olyan nincs hogy 4 dik.

2022. nov. 25. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves! Először is, azt tanuld meg h a "megcsalók" önértékelési hibásak, üres életűek, tehát nem veled van a gond!

Az egod nemtudja földolgozni, igenis szedd össze magad, foglalkozz magaddal, életeddel ne ezzel.

Életemben egyszer engem is megcsaltak, nem voltam magam alatt hisz tudtam h egy drogos, s egy drogostól nincs mit várni.Magát se értékeli, nem még engem... Éltem tovább az életem, s bejött a képbe egy normális életet élő, nem megcsaló típusú igazi Férfi. Aki ha szabadideje van, nem szoknyákra vadászik, hanem két kezi hobbi munkát végez. Van önértékelése, tudja mit akar az életébe s nem csak dumálja hanem tesz érte. Engem akart, értem is tett kitartóan. Most mindketten teszünk egymásért.

2022. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!