Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első hosszú kapcsolatodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első hosszú kapcsolatodnak miért lett vége?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig próbáltad menteni?



Nekem első kapcsolatom , neki a 2.

Tulajdonképpen együtt töltöttük a 20as éveinket és nem haladtunk sehova..


2022. nov. 27. 09:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Részben az alkohol, részben pedig az, hogy az idő előrehaladtával sokat távolodtak egymástól az igényeink, és a személyiségünk is.

5 év után még kb fél évig próbálkoztunk menteni, de aztán elengedtük egymást.

2022. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nagyon sokat sörözött már akko,és egy jó tíz évvel idősebb nő vette el tőlem...dolgozott a karma azért mivel én meg tudtam ki volt az a nő,és minap pedig a szomszédom lett ;) életem nagy szerelme volt a srác :)
2022. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiszteltük már egymást, eltűnt a bizalom, a vonzalom és átcsapott egy borzalmasan mérgező kapcsolatba. Mindkét oldalról. Nem mondhatom azt, hogy nem voltam hibás. Mindketten rosszul bántunk a másikkal.
2022. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatalok voltunk még, ha ő szeretett, akkor én menekültem, amikor én szerettem őt akkor ő menekült. 10+ évig próbáltuk.
2022. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Éretlen voltam és ostoba, azt hittem, én vagyok a világ közepe. Nem én voltam. Egy hülye féltékenységi jelenetet követően (kolléganőm meglátta a srácot egy lánnyal), gorombán elküldtem. Elment, vége volt. Rettenetesen megbántam, próbáltam visszahozni, persze hiába. Ma már tudom, hogy hibás voltam, akkor persze nem láttam be. 22 voltam akkor, nagyon megviselt.
2022. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
17-21 között tartott az első. Nagyon nem illettünk össze, én tanultam, ő buta volt, mindene a kondi lett, más lányokat követett instan, szerintem a vége fele csajozott is mellettem…
2022. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első 22 évesen volt, azért jöttem össze vele, mert nagyon egyedül voltam. Ő valahogy iszonyatosan belémszeretett, én pedig csúnya módon kihasználtam szegényt. 5 hónap után szakítottam vele, nagyon megviselte. Inkább barátai voltunk egymásnak, a szex sosem működött.
2022. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
még nem volt hosszú távú kapcsolatom
2022. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Olyan 80-20% arányban én tehettem róla.

3 évig tartó távkapcsolat volt sok-sok km-rel. Elhülyéskedtem a továbbtanulást és a közös jövő lehetőségét. Amúgy egy csoda volt mindenféle értelemben és valószínűleg soha senkivel nem lesz ilyen harmónia. Meghatározta az egész átkozott életem.

2022. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
betegség
2022. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!