Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme pár évet járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme pár évet járni valakivel? Vállalnád ha tudnád előre hogy pár év? A jelenlegi kapcsolatod szerinted milyen hosszu lesz ha racionálisan nézed?

Figyelt kérdés

Mit látsz ma racionálisan, a jelenlegi kapcsolatod meddig fog tartani saccra?

Es ehhez képest te mit szeretnél (ami lehet irreális is)?


Idősen belemennél előre láthatóan pár évig tartó kapcsolatba?


Mitől lehet hosszutávu kapacitást látni egy kapcsolatban?

Szóval ha ugy gondolod sokáig lesztek együtt, akár 7-10 év, mire alapozod a véleményed, milyen érveid vannak, miből gondolod?



2022. máj. 26. 18:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Sose lehet tudni meddig fog tartani. Meghalhatok holnap is. Elhagyhat holnap utan is. Ilyenen felesleges filozófálni.
2022. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Voltam már ugy párkapcsolatban hogy lattam azt előre hogy nem fog működni örökké, hogy rá fogunk menni a problémákra.

De ugy voltam vele akkor is őt választom, ha tudván tudom azt, hogy vége lesz, de legalább addig is vele lehetettem, es minden napot köszönök, amit vele tölthetek még.


Es szakitáskor ő pomz ezt mondta nekem hogy ha tudta volna előre hogy vége lesz akkor is belement volna. Azaz nem sajnálja hogy velem volt.


Csak épp most is az van, hogy lehet ismétlődik ez az életemben.

Másik férfi. De megint nem látok egy komoly jövőt vele, vagy egy hosszu kapcsolatot :(

Es nem tudom meg akarom e ismételni, hogy örülök minden napnak, hogy vele lehetek, mig el nem hagy, akkor is, ha el fog hagyni.


Hogy megint adjak pár évem véges kapcsolatra?


Megéri pár évet odaadni emlekekért hogy de legalább jo volt, szép volt, legszebb az a pár év? Es szerethettem őt és szeretett egy ideig?

2022. máj. 26. 18:32
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Sosem érdemes a félelmeink miatt elutasítani valakit. Gondolom nagyobb korkülönbségről van szó. Ha őt ez nem zavarja a korkülönbség, akkor nem értem miért lenne alapja a félelemnek, hogy lecserél. Sok esetben akkor leghosszabb egy ilyen kapcsolat, mikor külső szemlélőként a legabszurdabbnak tűnik.
2022. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Van. Az első kapcsolatom 11 évig tartott. A hozzáállásom a mai napig nem változott, akkor sem adtam volna egy lyukas garas sem arra, hogy soká fog tartani, lett ami lett, mai fejjel úgy 3-4 év után szakítottam volna.

Ha most minden rendben, akkor minek keresni a végét, ha meg eleve rossz akkor kár belemenni!

2022. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Sosem megyek bele úgy kapcsolatba, hogy úgy érzem, biztosan vége lesz pláne, ha esetleg azt feltételezem már az elején, hogy valamin nem tudunk majd túljutni, mert túlságosan különbözunk. Ez idopazarlas és nem látom semmi értelmet.

Az más, ha úgy indulunk neki, hogy mindent megoldunk, aztán valamin mégis elsiklik a dolog. Ez utóbbi nem olyan “ollóval szaladgalok és meglepodok, ha belém áll” eset, mint az előbbi.

2022. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Közelítsd meg máshogy! Miből tudod, hogy ezek a kapcsolatok eleve végesek?

Az, hogy nem független, bántalmaz lelkileg, testileg, annak eleve kizáró dolognak kellene lennie. Vagy nem?

2022. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ezt nem találom most.

A barátomon nem tudom eldönteni azt, hogy mindenképpen is vele akarok e lenni bármi is történjék a jövőben.

Már idősödöm es biztosabbra vágynék, akivel esélyes az is, hogy nem lesz vége.

A mérleg meg jelenleg ugy billen hogy a mostani barátommal szerintem inkább esélyesebb az, hogy vége lesz, mint az, hogy nem. Mert nem is nyújt hosszu távú terveket, nem is ígérget semmit, nem is vágyik talán, meg ugy van vele és ez lövi ki a biztosítekot nálam, ha vége lesz, ugyis lesz más. Tehát mintha belesz.rna az egészbe..


Jol gondolom?

2022. máj. 26. 18:48
 8/23 A kérdező kommentje:

6 exemnél azt láttam nem úgy szeret engem ahogyan én őt. Nem ragaszkodó nem kitartó, veszekedések erzelmileg nem hatották meg, láttam rajta hogy nélkulem is elvan simán.


Ez egy olyan alap volt valahogy amit kapcsolat elejen, és 1 ev mulva is es allandoan éreztem

2022. máj. 26. 18:49
 9/23 A kérdező kommentje:
6 ja a mostani kapvsolatom pedig leírtam. Ő is valahogy ilyesmi tipus habar nagyon kötődő ragaszkodó, de ugy nem hatná meg az ha nelkulem kellene folytatni.
2022. máj. 26. 18:50
 10/23 A kérdező kommentje:
Tehát maga az alap nincs meg. Hogy velem akarja folytatni mindig. A szándék nincs meg a másikban talán erre. Es ahol csak maga a szándék sincs, ott semmi nincs.
2022. máj. 26. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!