Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tiltott le ok nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le ok nélkül?

Figyelt kérdés
3 hónapig beszélgettem napi szinten több órát egy férfival. Nagyon jól kijöttünk, minden remekül ment, míg ma ok és magyarázkodás nélkül letiltott. Annyit írt, h vége és meg sem várta a válaszomat és blokkolt. Tegnap írta, h a lánya kórházba került és nem akar beszélni. Tiszteletben tartottam, de azért annyit írtam neki, h legyen erős és jobbulást a lányának. Amennyiben akar beszélni velem akkor tudja hol talál meg engem. Számíthat rám. Ma ezt elolvasta délelőtt és annyit írt h vége és letiltott. Nem tudom miért tette ezt. Nagyon padlóra kerültem. Ennyire félreismertem volna…

2022. dec. 16. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mivel nem is taliztál vele soha,így nem is ismerhetted.
2022. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesége van, barátnője van, nem érdekled annyira, csak unalomuzo voltál.

Sok oka lehet.

2022. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Engem is letiltott a beszélgető partnerem, pedig igen bizalmas viszonyban voltunk, Igaz csupán online, de akkor is. Nekem hiányzik. miértjét tudom, de azt nem gondoltam róla, hogy eddig mindent megbeszéltünk, ezt miért nem lehetett.

Keress másikat! Vagy őrlődj tovább. Jelenleg én is ezt teszem.

2022. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Beállok a sorba, engem is letiltott az online partnerem...:D


Valószínűleg felesége is van nem csak gyereke. És most jött rá, hogy mennyire fontos is számára a családja, és nem tudja tovább folytatni veled amit idáig. Pontosabban a feleségével, családjával nem tudja tovább tenni amit idáig.

2022. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Valahogy úgy vagyok ezekkel a nőkkel, mint azokkal az emberekkel akiket életem során eddig útbaigazítottam...hol lehetnek most, vajon megtalálták azt a helyet amit kerestek, vajon jól magyaráztam, vagy még jobban eltévedtek...?
2022. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezekbe a soha nem látott online "barátságokba" jobb nem túl sok energiát fektetni, mert semmi jelentőségük.
2022. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, be kell látnom, h így van. Intim dolgokról is beszélgettünk, megbíztam benne, nagyon megkedveltem, de ez nem volt kölcsönös úgy tűnik
2022. dec. 16. 22:44
 8/9 Mathus ***** válasza:
88%
az online "barátságoknak" egy rákfenéje van, az hogy online. nem tud hová fejlődni, megáll, egy helyben topog. ha nincs személyes talàlkozás, akkor maguktól elhalnak.
2022. dec. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Mivel nincs személyes, közös élmény, rövid idő alatt az ilyen kapcsolódások üressé válnak. Felülírja az ember valós élete.
2022. dec. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!