Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hirtelen minden ok nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen minden ok nélkül kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés

Ilyen van?

Majdnem 3 évig voltunk együtt, egyikünknek sem az első kapcsolata.

Minden rendben volt az egész kapcsolatban, szerelmesek voltunk, rengeteg közös programot csináltunk, volt közös hobbink, emellett önálló baráti kapcsolataink is voltak, nem csüngtünk a másikon, de nem is találkoztunk túl keveset. Intimitás terén sem volt semmi probléma. Közösen terveztük a jövőt, volt már szó összeköltözésről, és vicceskedés szintjén a távolabbi jövőben házasságról és gyerekről is (22 évesek vagyunk). Mindent meg tudtunk beszélni egymással, gyakorlatilag egymás legjobb barátai is voltunk.

Nemrég hirtelen bejelentette, hogy már egy ideje rosszul érzi magát, csak egyedül akar lenni, rossz neki, hogy folyton írnia kell valakinek (nem kényszerítés kérdése volt pedig, amikor összejöttünk ő volt az, aki inkább többet írt és betáplálta ezt a folyamatos kommunikációt a kapcsolatunkba), kiszeretett belőlem. Fogalma sincs, hogy mióta, igazából meg sem fordult a fejében a szakítás, amíg az egyik nap rá nem kérdeztem, hogy mi a baja (nyilván láttam, hogy valami nem oké, de semmi nagyon aggodalmat keltő nem volt, csak fáradtabb és ingerlékenyebb volt, de a kapcsolat többi részében semmi változás nem történt).

Én most nagyon össze vagyok zavarodva, nem tapasztaltam ilyet. Kicsit úgy érzem, inkább magával van baja, semmint velem. A leírtak alapján van alapja annak, hogy így érzem, vagy keressem a saját viselkedésemben az okot, ami végül a szakításhoz vezetett?



2018. máj. 30. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
ne keress okot, csak egyszerűen kiszeretett belőled és kész, van ilyen :/
2018. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki időt. Nem szeretett ki belőled csak időre van szüksége. Én is át éltem ezt. Stresszes napok idegesség.....egyedül akar lenni egy kicsit.
2018. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy felfigyelt valakire!
2018. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Három jó különböző válasz :D szerintetek érdemes még foglalkoznom a dologgal, esetleg próbálni beszélni vele?
2018. máj. 30. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy ki az a lány. Nem biztos, hogy megcsalt, de valószínű szerelmes lett másba. Akkor kezdi zavarni igazán az embert, hogy már nem szerelmes a párjába, amikor valaki másba már az.
2018. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szakításkor megkérdeztem, van-e valaki más. Azt mondta, senki, csak egyedül akar lenni, nem is akar senki mást. Sírt is. Lehet, hogy depressziós?
2018. máj. 31. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!