Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha azt terjeszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azt terjeszti jártunk de szégyenlem?

Figyelt kérdés

Mielőtt arra a helyre kerültem ahol most vagyok megismertem valakit aki történetesen ugyanott kötött ki mint én. 2 hónapot kavartunk de utána lekoptattam a ,,red flag-ek" miatt. Nem volt ideális partner. Minden áron próbálkozott de én nem engedtem és megpróbáltam teljesen kizárni az életemből. Bosszúból, így majd fél év után a munkatársaimnak kezdett el mesélni egy személyről, aki itt dolgozik ezen az osztályon és az exe...(specifikus tulajdonságokat megadva, de a nevem nem tudom hogy valóban elhangzott-e. Valószínűleg igen.) Nem tudom mit tegyek, mert életem nagy csalodása és tévedése ez az ember, mindenki egy szerencsétlennek tartja és én sem tudom hogy mit láthattam benne. El is sikerült titkolni mindenki elől de úgy tűnik ez megdőlni látszik. Aggódom mert nem akartam hogy összefüggésbe hozzanak vele. Kínos.

Beszélnem kellene-e vele hogy hagyja abba, van-e okom hogy ennyire idegesít a pletyka? Mit tegyek?



2023. jan. 6. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha kepesztesz ellene, sokkal jobban felfújják. Egyszerűen, ha valaki kérdezi, válaszod, amit ide leírtál. Ha elkezdem mosdatni magad, akkor lesz igazán kellemetlen. Randiztatok párszor, de rájöttél, hogy nem az, akinek gondoltad, úgyhogy megszakítottad az ismerkedést és ezért haragszik rád. Ennyi. Ennél se több, se kevesebb nem kell, mert ennyi a történet.
2023. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le kell szrni jó nagy ívben, aztán amikor rájön, hogy lepereg rólad, feladja. Vagy síkideg lesz :d
2023. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!