Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22éves vagyok,és van egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22éves vagyok,és van egy srác aki nagyon tetszik. Tudni kell hogy még soha nem volt kapcsolatom,amit szégyenlek is kicsit,de már nagyon szeretnék. lehet ebből szerelem és komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

A sráccal csokoloztam először.egyik barátnöm tart házi bulit ott találkozunk.minden buliba velem van,átkarol ölelget,stb

Viszont buli után egyszerűen nem keres.miért csinálja ezt?lehet ebből szerelem és komoly kapcsolat?vagy ne is reménykedjek mert csak szórakozik velem?


2020. jún. 15. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettek napi szinten sokat? Elhivott mar randizni? Ha igen lehet
2020. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát írtam,hogy nem keres,sajnos:(

Állitolag rég volt már kapcsolata,és nem akar:(

De annyira ellentmondásos a viselkedése

2020. jún. 15. 21:48
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben keresnék másvalakit. Ha nagyon akarna téged (komoly kapcsolatra), akkor keresne, viszont számomra úgy tűnik, hogy vagy csak meg akar fektetni, vagy csak időtöltésnek vagy jó a számára egy-egy buli erejéig, esetleg még tarthat attól, hogy rosszul sül el a dolog. és megint csalódik. Viszont az, hogy kapcsolatot nem akar, de azért nyomul rád, eléggé "érdekes". Próbáld vele tisztázni, hogy akkor mégis mit szeretne tőled, mert ha te komoly kapcsolatot akarsz, akkor ne feltétlenül ettől a fiútól várd.
2020. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg nem hogy komoly kapcsolat de kapcsolat se lesz belőle.
2020. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keres akkor nincs nagy esély. Buliban jó vagy szórakozni de ennyi.
2020. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt kapcsolatom de ennyire nem vagyok naiv:D


Szerintem arra pont jó vagy neki hogy bulikban elszórakoztatod, smároltok, elvagytok, lehet kivel félrevonulni stb. Talán még le is feküdne veled párszor.

De ha komoly kapcsolatot akarna (veled) akkor keresne bulikon kívül is. Elhívna legalább beszélgetni valahova.

Vannak kapcsolatok amik máshogy indulnak nem a klasszikus megismerkednek valahol, randiznak, kapcsolat lesz, szex stb, de akkor is azt gondolom hogy egy pasi ha kapcsolatot akar, vagy legalább randizni, KOMOLYAN VENNI (pláne hogy egyértelműen tetszik neked tehát pofára nem esne nagyon) akkor keresne bulikon kívül is.


Ha nem teszi, nem vesz komolyan. Megpróbálhatod te elhívni, ki tudja alapon, de gyanítom hogy nem ebből lesz komoly kapcsolatod, max pár hetes/hónapos kavarás.

2020. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akar tőled ennél többet.
2020. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Hívd el te ha akarsz tőle valamit. Nem értem miért olyan nagy dolog nőként IS kezdeményezni. Aztáb ha nemet mond akkor kiderül hogy nem aksr semmit tőled. Nyugodtan lehetsz te az "aktívabb" fél. Az is lehet, hogy a srác csak nagyon be vsn "punnyadva", nem igazán tud kitörni a mindennapi mókuskerékből, vagy csak tulzottannis belesüppedt a magányba. Nem kell feltétlen rossz, negatív dolgokra gondolni, hogy biztosan nem akar semmit, csak szórakozik stb.
2020. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Az utolsótól kérdezném,hozy te ezt csajként vagy pasiként mondod?voltál már ilyen helyzetben?

2020. jún. 16. 16:31
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

Férfi vagyok. Az eddigi egyetlen kapcsolatom is úgy lett, hogy a lány kezdeményezett. Igazából én nem is ismertem, nem nagyon tudtam róla semmit, tehát mondhatni, hogy ő "nézett ki magának".

Persze később kiderült, hogy amúgy találkoztunk már egyszer, csak valamiért én nem igazán emlékeztem rá. Illetve a haveri társaságban is volt pár "kapcsolódási pont".

Amúgy 3 évig voltunk együtt.

Szóval nem ciki és nem is lehetetlen dolog, hogy a lány tegye meg az első lépéseket.

2020. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!