Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meg romlott kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg romlott kapcsolatból hogyan lépjek ki?

Figyelt kérdés
A párommal több éve együtt vagyunk. Már nincs meg a bizalom. Nekem és neki is volt már szeretőnk úgymond a kapcsolat alatt. Most meg tudtam hogy már régóta mást szeret. Van köztük valami komoly mert másképpen nem húzódna már évek óta. Szerintetek most mi ez köztünk? Van ennek értelme? Több éves kapcsolatról van szó.

2023. jan. 15. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Most pedig, mivel már évek óta nem működik a kapcsolatunk, szakítok."


Nagyon szívesen.

2023. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés maga a vàlasz..
2023. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondod neki, hogy elég volt belőled és lelepsz.
2023. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza?
2023. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez soha nem is volt kapcsolat.
2023. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
"Mert hát amikor éppen egyikünk sem dug mással, akkor egyébként nagyon szeretjük egymást."
2023. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekkel zsarolas es fedel nelkul maradas, akkor nem ertem, miert kerdes ez. Tegnapelott is keso lett volna, de meg most is szakitani.
2023. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Eleve úgy venném, hogy nem is vagyunk kapcsolatban már ki tudja, mi óta. Mondjuk, ha ez köztudott, hogy mindkettőtöknek volt már szeretője, akkor végképp nem értem, hogy miért nem szakítottatok már akkor. Mondjuk én nem vagyok társfüggő, biztos, azért nem értem.
2023. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez? Nyitott kapcsolat? Felőlem lehet, törvény nem tiltja. De hol ennek az értelme?

Pakolj össze és kezdj új életet. Ennek most van itt az ideje. Soha nem fogod megbánni.

2023. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!