Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt akinek akkor romlott meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt akinek akkor romlott meg végérvényesen a kapcsolata mikor teherbe esett?

Figyelt kérdés
Talán azelőtt sem állt teljesen biztos lábakon a kapcsolat, de azóta másképp viszonyulok hozzá, ez a hormonok miatt is lehet? A babának mindketten nagyon örültünk és örülünk most is (már 5 hónapos), de engem nagyon megijeszt, hogy ezzel egy életre hozzáláncoltam magam. A babát a korunk miatt sürgettük kicsit, 30 fölött vagyunk már.

2013. nov. 26. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért láncoltad magad hozzá? Ha nem működik a kapcsolat, akkor tovább kell lépni.
2013. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöméknél volt ez, ők a pici 3 hetes korában szétmentek. előtte összeházasodtak, igaz túl régóta nem voltak együtt, de még a srác akarta a legjobban, hogy megtartsák a babát és végül ő hagyta el őket. egy másik ismerősömnél a fiú a pici 2 hónapos korában viszonyt kezdett, ők azonban most azon vannak hogy megmentsék a dolgot.
2013. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nehéz úgy szétmenni, hogy az egyik fél hallani sem akar róla és van egy közös baba is. A jelenlegi helyzeten nem tudok változtatni, mivel még kicsi a baba, ezért úgy nem tud vele találkozni, ha én nem vagyok ott és semmiképp sem akarom megfosztani őket egymástól. Az érdekelne, hogy volt már valaki hasonló szituban és mi lett a vége?
2013. nov. 26. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Tehát, ha jól veszem ki a szavaidból, te vagy aki az apához máshogy viszonyulsz, ő ragaszkodik hozzád (hozzátok), de te nem akarod ezt a kapcsolatot és le akarsz lépni, csak sajnálod őt...

Mi történt? Gondold végig milyen ember, milyen egyedül gyermeket nevelni, mitől fosztod meg a gyermeked? Az én 2 és fél éves kisfiam imádja az apját, nagyon ragaszkodik hozzá, és nem tudom mit kéne apának csinálni, hogy szétmenjünk, bár ő nagyon jó ember.

A legtöbb nő jogosan azon kesereg, hogy terhesen, kisbabával elhagyják, ha jól értem te ugyanezt szeretnéd az apjával aki ragaszkodik hozzátok????

2013. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Talán elég annyit írnom róla, hogy kiderültek részéről megcsalások, ami szerinte nem nagy ügy és simán megbocsátható, meg hát az apja is ezt tette az anyjával és ez amolyan "férfi" dolog, és akkoriban amúgy is sokat veszekedtünk (a terhesség alatt és utána)
2013. nov. 28. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vok.:

Terhességi alatti megcsalást nem tudok megbocsátani...az ember azért vállalja a babát, mert hisz benne, hogy ez a kapcsolat működik és a gyermek megkoronázza azt.

Meg amúgy sem...

Szereted a pasit még? Ha igen, akkor azért tudd, hogy a gyerek szempontjából jobb, ha együtt vagytok.

Az "apuci" mit szólna, ha bár a gyerek miatt megtartanád, de olyan női dologként te is félre járnál....?

2013. nov. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt mondta, h megcsalhatom, csak ne tudja meg. A terhesség alattit én sem tudom megemészteni, mert arra nincs mentség. Azt viszont már most is látom, h a gyereknek milyen jó, mikor ő ott van.
2013. nov. 30. 10:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző:

Nem vagy könnyű helyzetben...de látom mérlegelsz, hogy kinek mi lenne a legjobb.

Az első mondatodra azért hagy válaszolva itt nem a baba és a hormonok miatt valtozott meg "minden", hanem a megcsalás miatt...

Az épp elég, hogy már ne tudj hinni, bízni benne...és te is olyan kapcsolatra vágysz, amiben ez működik. Ha elmegy otthonról ne kelljen nyomozni, hogy vajon hova megy....

2013. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!