Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bunkóság így “szakítani”?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság így “szakítani”?

Figyelt kérdés

Igazából még nem jöttünk össze “hivatalosan”, de már 2 hónapja kb napi szinten beszélünk, hetente találkozunk, tehát tulajdonképpen olyan mintha együtt lennénk. Tudom, (vagyis sejtem) hogy most fogja megkérdezni, hogy leszek-e a barátnője, mert nemrég bemutatott a szüleinek (nem volt tervezett), illetve el akar vinni jövő hétvégén egy programra, és ez már ki is van fizetve (a saját részem én fizettem, de nem lehet lemondani) és ott olyan alkalomhoz illő lenne.

Viszont az az igazság, hogy bennem pont most kezdett körvonalazódni, hogy szerintem annyira nem illünk össze, meg amúgy is csak távkapcsolat lehetne, és érzem, hogy nekem szükségem van arra, hogy egymás közelében/hasonló közegben legyünk. Csak az a baj, hogy eddig eléggé olyan jeleket adtam, hogy “tervezek” vele, komolyan gondolom, látom jövőjét…persze nem hitegettem semmi ilyennel, hogy “életem szerelme” meg hogy mennyire egymásra találtunk, meg hogy nem akarom soha elveszíteni és társai…csak szimplán vártam a találkozókat, mondtam hogy hiányzik, ilyenek…


Valahogy úgy tervezem, hogy őszintén megmondom, hogy nagyon jól éreztem magam Vele, de nem érzek szerelmet, és úgy gondolom egyrészt fiatalok vagyunk még ahhoz, hogy “csak úgy el legyünk egymás mellett”, másrészt megérdemel mindkettőnk olyan kapcsolatot ahol kölcsönösen azt a szeretet kapjuk, amit beleadunk. Ahhoz hogy egy távkapcsolat fenn tudjon maradni, nagy energia kell, és nem érzem, hogy bele tudnám ezt adni a magam részéről. Nem akarom húzni az idejét, kívánom hogy megtalálja a társát, sajnálom, hogyha fájdalmat okozok neki.


Ez így mennyire bántó?



2023. jan. 16. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bunkó. Ezen igazából nem sértődhet meg szerintem, te semmi bántót nem mondassz, csak azt hogy neked ez nem működne. Fontos az őszinteség, jobb ez mint valami kamu indokkal lerázbi.
2023. jan. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem bántó. Máshogy látod a dolgokat, ez érthető, az ember véleménye változik. Ha valójában együtt se vagytok még, főleg nem kérhet számon semmit.

A programot valószínűleg lemondanám, kettesben beszélgetnék erről.

2023. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az jobb lenne, ha gazudsz az érzéseidről, és szerelem nélkül összejössz vele?

Az ilyen "olyan jeleket adtam neki" dologról meg azt gondolom: érett, felnőtt ember nem titkos jelekkel kommunikál, hanem érthető szavakkal. Egyébként sincs egzakt jelentésük a "jeleknek".

2023. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántó egyáltalán, még ha az is lenne számára, akkor se maradj olyan személlyel, aki nem jön be totálisan.
2023. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem bántó, szerintem így a legjobb, mert őszinte. Persze, lehet, hogy rosszul fogja érinteni, de szakítani nem lehet másképp.
2023. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mond el minel hamarabb. En lany vagyok, en a fiunal jartam igy. Megsem engem keresett, de nekem tobb honapom ment el igy, foleg hogy egy kulfoldi szemeszteren alatt arrol abrandoztam hogy na majd ha hazajovok….nalunk is teltek a napok, beszelgetesek, meg ki is utazott hozzam! iszonyatos idopocsekolasnak ereztem mert o mar hamarabb is erezte csak nem mondta!! Kerlek legy korrekt, en is osszetortem de hamarabb tullettem volna ha nem nyujtja el!

Nekem kellett vegul megkerdeznem hogy megis hogyan tervezi, mert erzem hogy valami megvaltozott

2023. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En voltam az utolso valaszolo: en majdnem megsirattam a sztorit mert egy az egyben majdnem az volt mint ami velem tortent, csak a fiu utasitott el (nekunk 5 honap volt es tavolsag is volt) szoval mindenkepp dijazott hogy elakarod mondani ertelmesen, es meg mindig jobb ez mintsem hogy ne szeresd!!

Tudod, en hetek ota nem tudom feldolgozni hogy ez tortent, mindez konnyebben ment volna ha ezt mar akkor (kb nala is megfogalmazodott hamarabb, es o is remelte hogy mashogy alakul benne) es nem harom honappal utana derul ki

Nem lepett, elvett tolem honapokat egy nagyon fontos eletszakaszaban az eletembol, amikor ismerkedhettem volna stb, de a lelkiismeretem nem vitt ra. Mert hazavagytam, mert azt gondoltam en is, nagyon biztosra vettem hogy mi egyutt leszunk


Szoval jofej vagy a korrektsegert, es oszinte legy, hallgasd meg ot es legy asszertiv:) nalad latszik hogy az vagy, en a masik fel reszerol kevesbe ereztem azt hogy erdekelte volna a korulmenyeim. Nalunk a srac is sajnalta, valahogy o is sokaig bizott benne…

2023. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!