Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon nagy bunkóság lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bunkóság lenne?

Figyelt kérdés

Az exemtől kapott ezüst ékszereket zaciba adnám. Egy barátnőm adta az ötletet és végülis megtetszett, hiszen hordani nem fogom már őket soha, mivel nagyon csúnyán váltunk el és én iszonyatosan haragszom rá és gyűlölöm őt azokért amiket tett velem. Arra gondoltam legalább legyen egy kis hasznom az egészből ha már ő szakítás után egy hónappal már más nőt tologat :D

Szerintetek ez bunkóság. Abban biztos vagyok, hogy ő sem tartanám meg a tőlem kapott cuccokat, pedig kapott tőlem nem egy olyan dolgok amire nagyon vágyott és nem volt olcsó sem.



2020. dec. 21. 17:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*Szerintetek ez bunkóság?
2020. dec. 21. 17:26
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szakításkor vissza szoktam adni a nagyobb értékű ajándékokat. Volt olyan férfi, aki azt mondta, ne vicceljek (óra, arany karperec, ipad), más örült (jegygyűrű, arany fülbevaló). Egyébként az ezüstért nem sokat fogsz kapni a zaciban.
2020. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A zaci kb félárat fizet mindenért, ezüst esetében ez filléres. Inkább ékszerésznél tört ezüsként cseréltesd be másra.


Amúgy #1-nek igaza van, korrektebb visszaadni, de ha nem olyan a helyzet/érték, akkor add el nyugodtan, semmi közötök már egymáshoz.

2020. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ezüstékszer nem egy vagyon. Ne vedd túl komolyan.
2020. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem venné vissza. Többször is szakítottunk ezelőtt, akkor mondta, hogy ne adjam vissza, csináljak vele amit akarok mert nem veszi vissza.

Aztán a mostani szakításnál már nem hoztam fel ilyeneket mert feleslegesnek tartottam, tudtam, hogy most is ezt mondaná.

Egyébként tudom, hogy valószínüleg nem kapok érte nagy összeget, de jobb mint kidobni a szemétbe.

2020. dec. 21. 17:31
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Én simán eladtam anno szinte mindent, amit az exemtől kaptam 😄😄
2020. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Add el, de ne zaciba.
2020. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ajándék a tied, azt csinálsz vele, amit akarsz. Én sosem adnék vissza semmit exnek, amit kaptam tőle, hacsak nem abban az időben kaptam, amikor már a szakítás eléggé a levegőben volt. Én sem várnám, hogy visszaadja. Ajándék volt, jó szívvel adtam neki annak idején.

Szóval nyugodtan add el, de szerintem is jobban járnál, ha tört ezüstként beváltanád valamire. Vagy ha most nincs, ami kell, elraknád, és később használnád el. De a tied, és azt csinálsz vele, amit akarsz. És ez tényleg jobb megoldás, mint kukába dobni.

2020. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én kb. 3 hónapja szakítottam és jófogáson árulok mindent amit tőle kaptam. A franc akarja nézegetni, egytlen gondolatom se érdemelné már!!! 🙁
2020. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
En siman megtennem, tied, azt csinalsz vele amit akarsz, de azert keress utanna, hol kaphatsz erte nagyobb osszeget.
2020. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!