Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú idő után feloldott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú idő után feloldott az exem, miért?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve szakítottunk exemmel, Viszont szakítás után 2-3 hónapig még együtt éltünk, Ő együtt volt a mostani párjával mikor még velem volt, Miután elköltözött néha vissza járt hozzám. Miután nyilvános lett a kapcsolatuk le tiltott. Közben a húga el kezdett dolgozni ott ahol én, ( Én avattam be a húgát hogy van egy bátyja),mikor találkozgattak sokszor kérdezett rólam, Azóta megromlott a kapcsolatuk,

Mostanában lehetett hogy fel oldott,

Mi lehet az oka annak hogy ennyi idő utan feloldott? Miert oldott fel hirtelen? Szerintetek?

Hozzá teszem nem vagyok rá kattanva az exemre. Nekem is van már egy komoly kapcsolatom. Igazából csak kíváncsi vagyok mi lehet ennek az oka?!



2023. jan. 16. 04:27
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Úgy van vele hogy már valszeg úgysem fogod keresni,van már neki más,már nem érdekled.Megbékélt a régi sérelmekkel és feloldott.
2023. jan. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hans Pötterman ***** válasza:
62%
Én exem is másfél-2 év után oldott fel/legalábbis akkor tűnt fel,mert elkezdte ajanlani a Facebook. Ez 4 éve volt,nem történt azóta semmi, együnk se kereste a másikat, bár ő lehet arra várt annak ellenére, hogy mindketten mással vagyunk azóta is.
2023. jan. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Mert tudja, hogy erdeklodsz felole.

Jobban jarsz, ha te tiltod le.

Felejtsd mar el vegleg…

2023. jan. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg ennyi idő kellett neki, hogy teljesen elengedjen és már tudná kezelni, amennyiben írsz.
2023. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

1. elengedte már a dolog veled kapcsolatban és úgy van vele, hogy talán nem fogsz neki írni

2. lehet hamarosan írni fog.

2023. jan. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem működik a kapcsolata és lehet írni fog.
2023. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

lehet 1000 + 1 oka az is számít ki dobott kit pl.


Sértettség , büszkeség , kíváncsiság, lehet visszasirja az előző kapcsolatát, nosztalgia stbstb


Ha évekkel ezelőtt vége , nem qrva mindegy amúgy ?

2023. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!