Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátomat?

Figyelt kérdés

Már 3 hete szakítottunk,de még mindig beszélgetünk.Igaz eléggé rövid válaszokat ad.Én még mindig szeretem őt.Mit tegyek,hogy visszaszerezzem?

Mindig megkérdezem tőle,hogy mikor találkozunk,de ki térő válaszokat ad,vagy nem tudja…



2023. febr. 6. 12:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés!

Mi volt az oka a szakításnak? Mert ez messze nem mindegy.

2023. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Ne zaklasd, nem veszed észre ennyiből, hogy ő már nem akar belőled többet? A nem az nem.
2023. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Akkor ket nappal ezelott nem irta volna hogy szeret engem😅
2023. febr. 6. 13:09
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem. Ő szeret, te szereted. Miért szakítottatok? Azt az okot kéne orvosolni akkor és happy end(általában nem...)
2023. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Veszekedtunk sokat,majd vegul o rakott ki.
2023. febr. 6. 13:16
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha sokat veszekedtetek, miből gondolod, hogy ha újra összejöttök, akkor hirtelen minden szuper lesz?

Valószínűleg komolyodnotok kell még és lehet, hogy ezt nem egymás mellett kell megélnetek. Ami nem megy, ne erőltessétek, mert csak nyűglődés lesz a vége.

2023. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem orvosoljátok a betegséget, féltékenység és társai, akkor hiába kezditek el újra a kapcsolatot.
2023. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
En orvosolni szeretnem de egyedul nem megy
2023. febr. 6. 13:28
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd a francba. Ne fuss olyan után, aki ennyire sem becsül téged.
2023. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

"de egyedul nem megy"

Na ez az. Ehhez két ember kell. A nyakamat rá, hogy eddig is te voltál az, aki cipelte a hátán ezt a kapcsolatot.

2023. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!