Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a barátomat?

Figyelt kérdés
Igazából a volt barátommal 5 éve ismerkedtem meg, de eddig csak vele voltam. Eddig négyszer szakítottunk, de mindig visszataláltunk egymáshoz (pedig neki közbe voltak barátnői, nekem pedig voltak, akik tetszettek). Most utoljára másfél évig voltunk együtt, és az utolsó időszakban már nem egyeztünk semmiben (ami tulajdonképpen a rengeteg feszültség miatt volt, ami mindkettőnk életében jelen volt sajnos, és egymáson vezettük le ezeket). Mivel nem láttunk jobb megoldást szakítottunk, viszont azt mondta, hogy nem akar teljesen kilépni az életemből, illetve, hogy meghagyja a telefonszámomat, mert sosem lehet tudni. Úgy érzem, hogy még mindig szeret, és ezt ő is megmondta nekem, mikor kimondtuk a végét. Én is szeretem, és szeretném még egyszer megpróbálni hátha meg tudnánk oldani. Menthető-e a helyzet és ha igen, hogyan tudnám úgy ezt megoldani, hogy ne nekem kelljen lépnem felé, hanem hogy ő kezdeményezzen ezzel is megmutatva, hogy még mindig szeret?

2017. júl. 17. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem te akarsz lepni, akkor egyetlen megoldas van, turelem.
2017. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már négyszer szakítottatok! Négyszer megpróbáltátok és nem működött! Mit vársz, mi lesz más most, ötödjère? Megtartja a telefonszámod... ez tudod mi? Te vagy a tartalék punci. Ha épp nincs kivel dugni, majd felhív. A taktikázásnak beláthatatlan következményei vannak. Ha együtt akarsz lenni vele, akkor mondd meg neki. Ez ilyen egyszerű. De szerintem sokadjára már nincs értelme. Zárd le, gyászold el, ne beszélj vele soha többet. Ő már a múlt.
2017. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felesleges időpocsékolás.F
2017. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
10 másodperc alatt olvastam el.Semmi értelme.
2017. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
76%
Utolsó meg egy.
2017. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Eddig négyszer szakítottunk - eddig olvastam.


Komolyan ennyire szartok az egyedülléttől, hogy így alázzátok magatokat?

Egy kalap fos, amiben próbáltok lenni, nem kell csodálkozni, hogy újra és újra szétmentek.


Hagyjátok egymást békén, mert ti nem tudtok közösen működni.

2017. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Utolsó a 2es akart lenni xdd
2017. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!