Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt a helyzetet hogy kezelnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a helyzetet hogy kezelnétek? (Kutya elhelyezési probléma)

Figyelt kérdés

Kaptam egy kutyát exemtől,akit evekig együtt neveltünk.

Én már jó ideje elkotoztem tőle,sok év után…viszont állandóan a kutyát akarja látni,magához vinni.

Én tényleg úgy gondolom,hogy nem engem,mert az esetek többségében még okádékul is beszél velem ha pár hetente találkozunk.

Nem szeretném ha többet elvinné a kutyám,meg is mondtam neki de nem tágít.

Én nevemen van,de rosszul erzem magam,bánt hogy még a kutyát is elveszem tőle,ezért mentem bele nyáron hogy elvihesse néha,talán a saját bűntudatom enyhítésére…nem is tudom.

Valaki járt már hasonlo cipőben?

Tanácsokat köszi!!



2023. febr. 6. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Mondd meg neki, hogy ha nem tud tisztességesen komunikálni, akkor többet nem viheti el a kutyát. Hivatalosan te vagy a gazdája és egyébként is te kaptad.
2023. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Láthatásban egyezzetek meg.


Nálunk macskával van így. Közös, az állat mindkettőnket szeret és nem ő tehet róla, hogy mi szétmentünk, így egy hónapig nálam van, egy hónapig nála.

2023. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De ez így működőképes?

Nincs kellemetlenseg a talalkozasokbol?

Új párotokkal esetleg?

2023. febr. 6. 20:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"többségében még okádékul is beszél velem ha pár hetente találkozunk."

Úgy lehet kezelni, hogy nem találkozol vele többet.

Megtanulsz nemet mondani.


"bánt hogy még a kutyát is elveszem tőle,ezért mentem bele nyáron hogy elvihesse néha"

Őt nem bántja, hogy "okádékul" beszél veled?

Nem kell sajnálgatni, nem tisztel. Te mit foglalkozol vele akkor?

2023. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Világos, hogy mi a helyzet, a kutyán keresztül akar cs_sztetni.


2 opció van.

Megszakítod a kapcsolatot vele,

vagy ha nem megy, mert "bűntudatod" van,(Mondjuk azt nem értem, hogy miért, mivel a tiéd a kutya)

akkor oda adod neki a kutyát. Tudom, könnyű mondani. De ha nem tudsz nemet mondani, akkor más megoldás nincs. Mivel az, hogy tiszteletlenül beszél veled minden alkalommal, nem állapot.

2023. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen,igen igazatok van!

Gyakorlatilag minden barátom azt mondja,hogy fejezzem már ezt be.

Nem tesz jót.

Barátnőm is azt mondja,hogy biztos élvezi a mai napig hogy így még bele tud szólni az életembe.

Szerintem vagy egy kis baj a fejemben,mert hiába sokat alázott meg,meg beszélt velem olyan módon hogy így visszagondolva az agyam eldobom,mégis sajnálom,hogy egyedül van. Bár igazából ezt is magának köszönheti,nem kell nekem mindig már ezzel foglalkozni.

Itt az oldalon olvastam olyat is,mielőtt fel tettem a kérdést,akik 2 naponta cserélgetik a kutyát… és egy kicsit elbizonytalanodtam,hogy nem e túl kemeny lépés.

2023. febr. 6. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Gyakorlatilag minden barátom azt mondja,hogy fejezzem már ezt be.

Nem tesz jót."

Hallgass rájuk, azért mondják, mert törődnek veled.


"Barátnőm is azt mondja,hogy biztos élvezi a mai napig hogy így még bele tud szólni az életembe."

Igaza van. Más lenne a helyzet, volna gyerek. De így örülj neki, hogy nincs semmiféle ilyen kötelezettség. A kutya meg más téma, nagyon más. Semmiféle kötelezettséged nincs ebben az esetben. Tied a kutya. Eddig megengedted, hogy lássa, ő pedig ahelyett, hogy hálás lett volna, még csúnyán beszélt veled.

Elhiheted, hogy nem a kutya érdekli valójában, hanem ürügy neki, hogy szekálhasson.

Csak akkor tud bele szólni az életedbe, ha hagyod.


"Itt az oldalon olvastam olyat is,mielőtt fel tettem a kérdést,akik 2 naponta cserélgetik a kutyát…"

Kínlódnak. Ha lenne párkapcsolatod, arra se vetne ez jó fényt.

Nem gyerekről van szó.

Persze egy állatot is szeret az ember meg kötődik, de azért az tulzás, hogy azért jóba maradni az ex-el.

Főleg, ha szemtelen is.

Tudatosítsd magadba, hogy te nem ezt érdemled, barátnőd is mondta. Jót akar neked ő is.

2023. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te neveden van a kutya akkor az a TE kutyád nem az ÖVÉ!Én elmondanám neki,hogy enyém a kutya nem látogathatja és kész.
2023. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
A kutyához is lehet úgy kötődni, mintha a gyereke volna. A kötődés pedig egy kutyában a gazdája felé semmivel se kisebb, mint egy gyerekben, főleg ha szeretik egymást. Volt olyan kutyám, akivel az életünket adtuk volna egymásért, amikor beteg volt, ha tehettem volna, gondolkodás nélkül odaadtam volna neki 10 évet az életemből. Soha nem fogom kiheverni, hogy már nincs velem. Nem minden kutyához kötődtem így, de az a kutya a lelkem egy darabja volt. Annyi szerencsém van, hogy minden pasim féltékeny volt rá, amiért annyira szerettem, ők csak azért se szerették, mert tudták, ha választanom kéne, nem lenne kérdés, kit választanék.
2023. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd, akkor nem adod oda, nem engeded be. Mert ha még normálisan viselkedne, de úgy, hogy lehord! Nem vagy ezt te köteles eltűrni.
2023. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!