Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott újra de miért??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott újra de miért??

Figyelt kérdés

Novemberben szakítottunk az exemmel,elég nehéz szakítás volt számomra. Fél évig voltunk együtt. Januárban felkeresett,hogy még érezz irántam szerelmet,és hogy belátta amiket hibázott. Pár hétig beszélgettünk,taliztunk is. Aztán úgy döntöttünk újra összejövünk. Nagyon jó volt vele,romantikus és kedves volt amilyen régen. Aztán egyik hétvégén átmentem hozzá,mondta hogy szeretne menni egykét kört a haverjával,mondtam hogy oké. De azért hozzáteszem régen volt ebből probléma.Aznap este sokat beszélgettünk.És elmondtam neki őszintén hogy nekem idő kell hogy újra bízzak benne,hiszen még is csak dobott. Aztán leakartam vele tisztázni ha együtt vagyunk egy pár napot, akkor ne legyen játék. Csak egymásra koncentráljunk,ő ezen picit kiakadt hogy ezt ő nem gondolta hogy nekem gond. Másnap azt mondta nekem hogy elszállt irántam a lelkesedése,és benne is még van a múltból negatív. Mondtam neki érthető a rossz érzése,de úgy éreztem szépen megbeszéltük,mert aztán mondta hogy nem úgy gondolta.Hazajöttem mert másnap munkám volt. Következő nap este írta nekem üzibe hogy nem szeretné folytatni,mert nem egyeznek az igényeink.


26/N



2023. febr. 11. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Elmondta miért, nem működik, nem akar veled lenni. Mikor visszament hozzád, volt lehetőséged lezárni, inkább hagytad hogy megint hülyére vegyen.
2023. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Elmondta miért szakított. Gyerekesek vagytok.
2023. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a felmerulo problémák jelen voltak és ő neki a játék is fontos. Fontosabb, mint megváltozni, rajott nem érsz te neki annyit és arra is, hogy nincs is értelme az egésznek.
2023. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szakitott újra de miért??"

Nézd vedd úgy, hogy tanulópénznek jó volt.

Az ex nem hiába lett ex...


"Pár hétig beszélgettünk,taliztunk is. Aztán úgy döntöttünk újra összejövünk. Nagyon jó volt vele,romantikus és kedves volt amilyen régen."

Gondolom szex is volt.

Nem talált magának pin@t, téged meg előkapott.


Szerintem tartsd a no contact "szabályt".

Mert, most helybe mentél a pofonért...

2023. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

“ nem szeretné folytatni,mert nem egyeznek az igényeink.”


És ezt nem tudta akkor, amikor újra összejöttetek?

2023. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Valószínű, hogy tudta.


"Nagyon jó volt vele,romantikus és kedves volt amilyen régen"

De, ha kötöttségek nélkül lehet papás mamást játszani, mert vevő rá valaki, akkor miért hagyná ki?

Kérdező okulj belőle. Ne hagyd, hogy a bolondát járassák veled.

2023. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Valszeg korlátozod pampogsz.
2023. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!