Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rövid ismertség lezárta után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid ismertség lezárta után normális, hogy a szakító fél nem követ ki social median, de korlátozza a sztorijaidat?

Figyelt kérdés
Szóval ismerősök maradtok, de nem akarja azzal fájdítani a szívét, hogy nézze a profilod vagy csekkolgassa, hogy épp miket csinálsz.

2023. febr. 19. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Kit érdekel?
2023. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Az, nem kellesz tovább, vagy bár tetszel neki inkább nem akar rólad tudni.
2023. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi ertelme van ennek, ha amugy meg kedvel? Csak mondja h ezzel sajat magat vedi, hogy ne seruljon, mert tudja h egy parkapcsolatra nem lenne kepes?
2023. febr. 19. 10:57
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Miert kellene tiltani???

Soha nem ertettem h az akihez ezernyi jo elmeny fuzott azt miert kellene torolni, tiltani miazmas... Hiszen az eleted resze igy vagy ugy.

2023. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

3: Inkább úgy nézi magát, hogy tudja, hogy nem tudna, vagy nehezen tudna levakarni magáról.

Tudja, hogy párkapcsolatot akarsz és nem fog veled b@sz@kodni, így érted?

2023. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Nalam ott kezdodik hog, akivel járok fel se veszem ismerősnek hogy aközösségi média mégcsak téma se legyen nekem ne kavarjon be a kapcsolatomba az hogy azt lessem kit mierz like-ol a másik, meg ő se fwltekenykedjen.

A másik sajat fellelössegére bízom azt hogy a hátam mögött mit csinál a közösségin es tolem mit akar úgyis megtudom enélkül is.


Ergo ha szakitok se veszem fel. Soha nem ia volt nem lesz ismerősöm akivel JÁROK! Az személyesen ismerősöm csak, mert a legfontosabb nekem. Nem egy közösségi partnerem a neten!

2023. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

"Soha nem ertettem h az akihez ezernyi jo elmeny fuzott azt miert kellene torolni, tiltani miazmas..."


"Rövid ismertség lezárta után ..." - valószínűleg nem ez a kategória.

2023. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Bocsi, távkapcsolatot akartam írni, most vettem észre, hogy elírtam.


Kapcsolatot szeretne, erről beszéltünk is, de nem képes akkora kompromisszumokra, ami egy távkapcsolattal járna. Azt érzem, hogy kedvel engem, de csak méginkább sérülne szerinte, ha látná, hogy én mit csinálok külföldön.

2023. febr. 19. 11:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de az is lehet, hogy ő nem bírná ki szex nélkül míg te külföldön vagy. A kedvel nagyon kevés, néha még a szerelem is kevés.
2023. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A szex része biztosan benne van.


Ha valaki amúgy volt már távkapcsban, nyugodtan írja le mi volt. Én nem tudom elképzelni, hogy a felek közbenne szexeljenek mással és inkább hetekig, hónapokig tartóztassák vissza magukat.

2023. febr. 19. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!