Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok az ilyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen jellegű szakításról?

Figyelt kérdés

Kb két hónap után közli az egyik fél, hogy szeretne most párat hátralépni, mert ha jobban elmélyül a kapcsolat a köztünk levő távolság miatt, akkor mindketten csak sérülnénk. Nem zárja be az ajtót, azért valamennyire nyitva hagyja.

De barátilag meg tartaná velem a kapcsolatot, mert értelmes, intelligens vagyok.


Valóban nem élünk egy országban, csak amikor itthon karácsonyoztam, akkor volt egy ilyen szerelmi fellángolás.


Egyikőnk sem írkál a másikra naponta azóta, de ha történt valami izgi azt leírjuk, de kb ennyi.


Barátságként szerintetek működhet ez az ismertség hosszabb távon?



2023. febr. 19. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2023. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem.


Ha épp otthon van akkor van kivel szórakozni...


De, az ilyen emberek a másik életét veszik el foglalják le, és nem tud teljesen elszakadni tőlük, aminek azaz eredménye, hogy nem fog másokkal megismerkedni. És így akár hosszú éveket elcseszhet az életéből.-

2023. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Én ebből nem kérnék. Kb. talonban tart, de ismerkedni fog melletted.
2023. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha neked ez így megfelel, tarthatjátok a kapcsolatot, bár ezt barátságnak nem nevezném, ahhoz túl laza. Szerintem kezdj el ismerkedni, olyat keresni, akinél a barátságnál többre számíthatsz.
2023. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3) én is fogok mellette ismerkedni, nem erről van szó. Így nem is várnám el h ő sem ismerkedjen. Inkább arról, hogy ettől még barátok tudunk maradni, akik párszor látják egymást egy évben.
2023. febr. 19. 10:22
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha épp nincs más képben, akkor dugni még jó leszel, de amúgy nagyobb kaliberekre hajtana, mert nem vagy neki elég. Tetszik ez a szerep?
2023. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
A barátság szerintem ennél valami sokkal mélyebb jellegű kapcsolat. Ez így amolyan ,, ütöm a döglött kutyát " szindróma.
2023. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Két ilyen randizásom volt egyébként. Az egyik ilyen randipartner esetén mondjuk már éreztük is a második randin, hogy ez kevés lesz egy kapcsolat kialakulásához. Most viszont két hónappal később összefutottunk egy közös reggelire és jól el tudtunk beszélgetni. A srác közölte-így általánosságban-hogy nem is akar úgy komolyabbat, nem igazán fér bele az idejébe. Ez engem is megnyugtatott, hogy így viszont tudunk tisztán barátok lenni. Ez amúgy pont ma történt.
2023. febr. 19. 10:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátságként működhetne, akármeddig, aztán még más is lehetne belőle, talán még haza is költözhetnél miatta, ha már elég pénzt kerestél külföldön.
2023. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!