Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utánra tippek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utánra tippek, jótanácsok?

Figyelt kérdés
Mármint olyan tippek amik segítenek a könnyebb, gyorsabb továbblépésben. Kérlek az ilyen válaszoktól hogy b*ssz meg minél több nőt kíméljetek. 25/F

2023. febr. 20. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Idő+elfoglaltság. Legyél minden nap nagyon fáradt. Agyilag, fizikailag.
2023. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ahelyedben olyasmivel foglalkoznék sokat, amire a kapcsolat alatt nem volt időd, noha szerettél volna azzal foglalkozni, valami hobbi, ilyesmi. Szellemi tevékenység.
2023. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pótold valami hasznossal azt az időt amit eddig a másikra fordítottál. A legnehezebb az lesz, hogy felszabadul az időd és olyankor persze, hogy a másion agyalsz.. szóval kezdésnek én keresnék valamit amivel le tudom magam kötni.
2023. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hobbik, barátok, sport, munka, olvasás, ilyesmik.
2023. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Itt a jó idő vegyél motort :D nekem segített. azon kikapcsolsz és nem gondolsz másra .
2023. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minel tobb elmeny, sport, utazas, hobbi, ami erdekel. En pl elmentem mindenfele magashegyi turakra. Fajt a szivem, de sok szep emleket gyujtottem plusz uj embereket ismertem meg.
2023. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Edzés/bármilyen testmozgás.


Ha nem lennék beteg már nem tudom mióta én is rég azt folytatnám.


(Nyilván a még hűvös idő miatt szűkebb a lehetőség, de így is adott.)

2023. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő válaszokat! ☺️
2023. febr. 20. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
pezsgőbontás
2023. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amit én csináltam amikor a legjobban fájt a szakítás:


Programok. Mindenkivel, mindegy, hogy mit, csak ne legyek otthon és ne tudjak gondolkodni.

Lefogytam, ez is egy program volt. Amikor otthon voltam, utána néztem, mit ehetek, motivációs kommenteket olvastam, recepteket nézegettem, kaját terveztem, főztem, edzettem.

Flörtölgettem fiúkkal, csókolóztam is ha épp buli volt. Nem randiztam amúgy amíg nem léptem túl, nem lett volna tisztességes.

Megfigyeltem, hogy mikor vagyok nagyon szomorú és akkor nem erőltettem ilyeneket hogy tanulás (gimibe jártam még).

Néha igenis megéltem a fájdalmat. Sírtam, szomorkodtam, ideges voltam, hagytam, hogy minden kijöjjön.

2023. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!