Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, az nektek szakító ok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az nektek szakító ok, hogy a pasitok nem rak rendet a polcain meg az íróasztalán? 10 év után, de úgy, hogy közben a férfi összegyűjtött egy saját lakásra.

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Máshol rendet tart? Amúgy meg mi közöd hozzá, hogy milyen rendetlenség van az íróasztalán? Kivéve ha te is használod.

Amúgy a pasi járna jobban nélküled, mivel úgy látom csak pénzsóvár kis liba vagy.

2023. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi, csak nekem ez hihetetlen. Az az én íróasztalom. Igaz, h napi 10 órát dolgozok. De az ő fizetéséből semmit se tud félrerakni.
2023. febr. 22. 09:21
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Tök mindegy, mert láthatóan teljesen eltérő az értékrendetek.
2023. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
De 10 év alatt nem jött ki a különbség? Vagy eddig miért nem zavart?
2023. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem szakito ok, de a nagy kupi zavaro tud lenni. Ha sajat dolgozoszobaja van, akkor nem erdekel.


De hogy mit gyujtott ossze meg mit nem, teljesen irrelevans ebbol szempontbol. Vagy azt akarod mondani, hogy a nagy gyujtogetes alatt nem volt ido rendet rakni? :D

2023. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Nyilvánvaló hogy más dolog miatt akar veled szakítani (ha akar) nem az íróasztalodon eluralkodott kupi miatt. Gondolom ez már csak egy plusz indok volt, van ettől nyomósabb oka is, csak azt "elfelejtetted leírni.

Sokan ilyenkor homokba dugják a fejüket, és nem a valódi problémára fókuszálnak, mint ahogy te is az íróasztalon lévő rendetlenséggel foglalkozol, ahelyett hogy a valódi problémát oldanátok meg.

2023. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valójában most mélyponton van, mert munkanélküli. De nem értem, h miért rám vetíti ki? Soha nem volt veszekedésünk, az értékrendünk, hobbink minden azonos. Ok, bevallom, lusta is voltam összetakarítani, de fene se gondolta volna, h ezért majd el akar hagyni.
2023. febr. 22. 10:01
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
7. Sokat vagy az iroasztal elott ezert nem tudod , hogy nok ilyenek is.
2023. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Mi köze ennek a saját lakáshoz?
2023. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Ez is az együttéléshez tartozik. Én egyedül élve kupis vagyok. A munkahelyemen viszont egy papírlap nem áll ferdén az asztalomon. Mikor együtt éltem valakivel, akkor is jobban figyeltem a rendre, mert a másikat megtiszteltem vele. Az ő élettere is, ha konkrétan nem az asztala.
2023. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!