Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők,miért szakító ok,ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,miért szakító ok,ha a pasitok nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Sokadik párkapcsolatom végződött szakítással,mert kategórikusan nem akarok gyereket.


31 F vagyok

Minden párkapcsolatom elején leszögezem ezt a tényt.


Most szakított velem nemrég a barátnőm 2 év után,mert"hogy állítása szerint ő már készen áll a gyerekvállalásra"


Megmondtam,hogy ez szép és jó,de én nem akarok gyereket soha nem is akartam.


Helye lenne van egy szép lakásom,egy kis hétvégi házam is vidéken ahová nyáron a lakásból ki lehet szabadulni.

Tehát nem a csupasz seggemre lenne.


De ez nem változtat semmin nem akartam soha gyereket.


Az elmúlt 3 kapcsolatom emiatt ment tönkre.


Pedig én hűséges vagyok, az elejétől kezdve mindig őszintén is állok a nőkhöz.



2022. jún. 12. 10:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
tisztazd a kapcsolat elejen, es ha akkor is igy jarsz, akkor idiota a no, nem vesztesz vele sokat
2022. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden párkapcsolatod elején közölted akkor teljesen korrekt voltál. Gondolom a nők ilyenkor azt gondolták hogy majd miattuk megfogsz változni vagy pár év mulva te is szeretnél majd gyereket. Ebben reménykedtek. Ami elég nagy butaság, mert csak az ő meg a te idődet is húzták.
2022. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az első vagy a második randin előjött a téma,utána kapcsolat során többször is.Én végig katagórikusan elutasítottam a gyerekvállalást.Minden tiszteletem a szülőké.De én úgy vagyok ezzel,hogy nem egy kötelező dolog.Dönthetek ezzel kapcsolatban.
2022. jún. 12. 10:14
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem furcsa, hogy nem akarsz gyereket. Van lehetőséged rá, de te még is magadra vállalod az evolúció pancsere szerepét?
2022. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

#4 vagy csak van az embernek agya!!

Komolyan.

Ebbe a világba minek? Amerre tart az emberiség, jobb nem szaporodni egyrészt.


Másrészt az emberi faj így is túlszaporodott, elég jelentősen, jobban mint amennyit a bolygó elbírna, olyan az emberi faj mint valami vírus, addig szaporodik amig teljesen fel nem emészti a bolygót amin él. HOVA szaporítsa önmagát?

2022. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

#5


4-es vagyok.


"Ebbe a világba minek? Amerre tart az emberiség, jobb nem szaporodni egyrészt."


Ezt az álláspontot sosem értettem. Még szerencse, hogy a tatárjárás, török, Habsburg, első-második világháború alatt/után vállaltak az emberek gyereket, mert ha nem így tettek volna, akkor ma nem lenne Magyarország.

Az is látszik, hogy te valami zöld, embergyűlölő ideológiát követsz, ami tökéletesen alkalmatlanná tenné a civlizációnkat még csak a fennmaradásra is.

2022. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Mert szeretünk családban élni és ahhoz hozzátartozik a gyerek. Ha te csak dugni akarsz,arra van nekünk a vibrátor,így már nincs szükség rád.
2022. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én mindig tiszteletben tartottam azokat akik gyereket vállalnak.Nem lehet azt is tiszteletben tartani, elfogadni,ha valaki nem akar gyereket vállalni?
2022. jún. 12. 10:59
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

#6, gondolod azokban a korokban TUDATOS volt a szaporodás? beledurrantottak oszt jött a puja. Se fogamzásgátló, se koton.



Nem vagyok zöld, embergyűlölő az igen, de szerinted ez a világ jó irányban halad? mert szerintem kurvára nem.

2022. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Noren1989 ***** válasza:
35%

Szerintem a kommunikàciód elsikkad ezen a téren, vagy manipulatív vagy.


Mindkettő opció.

2022. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!