Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tippek hogy mi segít elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek hogy mi segít elfelejteni őt? Ti hogyan csináltátok tudatosan? Új lazább kapcsolat és addig sem gondoltok rá? Próbálok a rossz tulajdonságaira gondolni hogy hátha megjön az eszem de nem segít az sem.

Figyelt kérdés

Nálatok mi vált be?

Viszonzatlan szerelem a szakítás után.

Próbálkoztam erőszakosan és szinte könyögve is neki.

Barátnak sem akar megtartani sajnos.

Én még mindent megtennék érte hogy enyém legyen de sajnos be kell lássam hogy erre nincs esély. :(


2023. márc. 14. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a ragaszkodás már valahol beteges.


Nagyon kétségbe lehetsz esve, hogy soha többé nem találsz majd senkit.


Mivel törlés gomb nincs az agyban, és kiradírozni sem lehet, így elfelejteni nem lehet teljesen senkit.


Túllépni lehet, ami idő kérdése, és nagy mértékben hozzájárul az is, hogy próbálod e lefoglalni magad amivel eltelik az időd és némileg az agyadat is igénybe veszi.


Aztán akkor kezdj el ismerkedni ha nem pótlékot keresel.


Egyébként pedig ha már nem beszéltek nem bámulod a volt közös képeket és nem nézed a közösségi oldalait és sikerült eltöltened az idődet, akkor alig alig fog eszedbe jutni, majd már talán csak hetente havonta...

2023. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó sok elfoglaltságot kell "betáblázni" az életedbe.

Sport, nyelvtanulás, barátok, önkénteskedés, túlóra, rokonlátogatás, új hobbi, új emberek megismerése pl túrázás közben vagy táncórákon stb, stb.

És az is biztos hogy tudatosítani kell magadban ha eszedbe jut az illető hogy Ő NEM szeret téged, nem akar veled lenni, vannak rossz tulajdonságai, és ő valójában nem olyan mint amilyen pozitív tulajdonságokkal te felruháztad őt.

Idővel ahogy tudatosítod ezt magadban jobb lesz a helyzet, csak ki kell várni. Nem szabad átmenni a "betegesen ragaszkodóba". Ha egyedül nem megy lehet segítséget kérni pszichológustól is.

2023. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Lehet hogy beteges de sajnos ilyen vagyok. :(

Tudom hogy gáz.

Gondoltam rá hogy direkt bunkó paraszt leszek vele és letilt.

Szerintem könnyebb lenne nekem utána.

Az is bajom lehet hogy nem tudom miért lett vége.

Semmi előjele nem volt a szakításnak.

Utolsó találkozáskor még szeretkeztünk ölelkeztünk bújt hozzám meg minden.

2023. márc. 14. 12:38
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez tényleg gáz.

Nekem mindig segít, ha a sok sz@rra gondolok amit csinált meg amit nem szerettem benne. De nyugi az első mindenkinek ilyesmi (ha nem az első akkor bajos vagy).

2023. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem első 40 éves vagyok.

De nem volt még ilyen soha

Azt sem tudom hogy és miért szerettem bele.

Külsőre semmi extra átlagos.

De mégis.

2023. márc. 14. 12:52
 6/18 anonim ***** válasza:

Mi volt az akadálya hogy együtt legyetek?

Össze akartál vele költözni esetleg? Ettől sokan berezelnek.

Biztos hogy van rá magyarázat hogy miért szakított veled.

Mi lett megbeszélve az elején?

Komoly vagy laza kapcsolat?

Mert ha pl. ő konkrétan megmondta hogy ez csak egy szexkapcsolat, te meg már összeköltözést, házasságot szerettél volna akkor érthető hogy mivel ijesztetted el (főleg ha nős az illető).

2023. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Laza kapcsolatnak indult.

És komoly távkapcsolat (40km nem sok) lett.

Hetente 2x mentem 2 napokra kb.

Ő akarta hogy aludjak ott nem én.

Családnak is bemutatott az ünnepkor is ott kellett legyek mert azt szerette volna.

Nem bántam én sem.


Közös képet is ő tett fel a Facebookra szóval szerintem számolt velem hosszú távon.

Elmúlt a szerelem annyi volt az indok.

2023. márc. 14. 13:10
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom az is egy indok amit tiszteletben kell tartanom de nekem ezt olyan nehéz felfogni hogy így történt. :(
2023. márc. 14. 13:15
 9/18 anonim ***** válasza:

Az illető jóval idősebb tőled (kb 10 évvel)?

Mert minél idősebb valaki annál nehezebben akar komolyabban elköteleződni ha már látja hogy szintet kellene lépnie a kapcsolatnak. Főleg ha eddig egyedül élt. Mert amíg összejárogatás van addig oké neki, de ha már ő is látja hogy eljutottatok addig, ami után te már elvárnál egy összeköltözést, ő inkább elengedte ezt a kapcsolatot, minthogy kimozduljon a megszokott komfortzónájából.

2023. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#3

Tiltsd le te. Sajnos nem kor es tapasztalatfüggő hogy ki mikor "hülyül meg" (én 30 voltam), de vegyél erőt magadon. Megeri neked hogy pitizz neki? Hogy teljesen lejárasd magad előtte? Hogy eldobd minden méltóságod? Érett felnőtt vagy. Azt nem irtad hogy nő vagy ferfi, de ez a viselkedes mindkét esetben szánalmas, beteges. Mondom ezt ugy, hogy en is csináltam ilyet, jol meg is szívtam.

Használd az eszed! Nem kellesz neki, ez van, talán jobb is. Majd jön más

2023. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!