Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen olyan szokása, tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyan szokása, tulajdonsága van a párodnak, amit nem szeretsz, de megtanultad elfogadni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

cigizik


Bár majd minden csajom cigizett.

2021. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Össze sem jövök ilyen emberrel, vagy ha igen, akkor nem fogom vele leelni az életem, mert nem fogok stresszben lenni. Én toleráns vagyok, de azért mindennek van hátára. Az a típusú ember vagyok, aki szeret a másik kedvében járni, és ha ezt kihasználják azzal, hogy tőlem beletörődést várnak, nem pedig kölcsönösséget kapok, azt nem díjazom.


Van egy lány barátom, akit imádok! De nem tudnék vele párkapcsolatban lenni, mert olyan szokásai vannak, amit nem tudnék tolerálni. De ettől függetlenül fontos ember az életemben, szeretem, de nem hozzám való.

2021. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 de gondolod, hogy létezik olyan ember, akinek nincs rossz tulajdonsága? Nekem már nagyon sok kapcsolatom volt és mindnek én vetettem véget: az egyik iszonyat féltékenykedő és kontrollmániás volt, a másikkal szimplán nem volt meg köztünk az összhang, nem tudtam vele jókat beszélgetni, megint másik nagyon szerelmes volt belém, de én nem tudtam viszonozni és egyenesen idegesített a rajongása…


És ezért gondolkoztam, hogy most én vagyok iszonyat válogatós, vagy ezeket a dolgokat el kéne fogadnom, mert máskülönben nem lesz tartós kapcsolatom? Gondolom olyan ember nincs, akivel minden jó, akinek nincs hibája, de úgy érzem, hogy én nem tudok olyannal boldog lenni, akiben valami zavar.

2021. dec. 3. 18:17
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Zsidó.
2021. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Szorja a penzt.
2021. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Fél h elhagyom, pedig eszemben sincs
2021. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Horkol. Ennyi a baj vele, pedig 24 év alatt azt hiszem, igazán kiismertem. 😊
2021. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

"Össze sem jövök ilyen emberrel, vagy ha igen, akkor nem fogom vele leelni az életem"


Hát, akkor majd leéled egyedül az életed, mert olyan embert, akinek nincs hibája, vagy aki valamiben nem másképp gondolkodik, nemigen fogsz találni.


Kérdező!


Az én férjem tudná szórni rendesen a pénzt, ha rajta múlna, néhány havonta jól le kell csesznem, hogy vegye már észre magát. Olyankor észreveszi :D


Egyébként tényleg nagyon szeretem, 10 éve vagyunk együtt, de csak azért van mára családi otthonunk meg gyermekünk meg vállalkozásunk, mert én nem engedem neki elverni a pénzt. Mármint most ne arra gondolj, mint amikor valaki megkapja a fizut és másnap nincs belőle semmi, hanem arra, hogy nem tudunk sehova úgy bemenni, hogy ne akarjon valami kacatot megvenni és ha lehetne, egyből kellene neki minden, beáldozva a megtakarításunkat is.


Még az a szerencse, hogy hallgat rám, csak jó lenne, ha nem kellene fél évente összebalhézni ezen. De most mit mondhatnék? Neki ez a hibája, nem tudok rajta változtatni. Nekem is megvannak a magam hibái, amiket még ő néz el nekem.

2021. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
A feleségem nem tud megszervezni dolgokat, nagyon nem. Szerintem azt sem érti, mi az a szervezés.
2021. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Felkapcsolva hagyja maga után a lámpát, ha kimegy egy szobából.

Sokszor nyitva hagyja a szekrényajtókat, fiókokat.

Ha épp olyanja van, hogy becsukja a szekrényt, fiókot, hűtőt, akkor van, hogy úgy beb@ssza az ajtaját, hogy majd leszakad (nem azért, mert agresszív állat, hanem csak így sikerül).

Random helyeken leveszi és otthagyja a koszos zoknijait a lakásban.

2021. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!