Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen madárnak néz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen madárnak néz és lejárat miközben az exének sokkal többet tűrt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy már ezért is sokan fikáznak: A barátnőm 20 éves, én 34.

Zűrös élete volt, neten ismerkedtünk meg, mikor épp egy bántalmazó kapcsolatban volt. Én segítettem neki eljönni, miután lilára verte a pasi, és hagytam, hogy végig nálam lakjon, ameddig tart az egyetemen a vizsgaidőszak. Utána nagy nehezen összejöttünk, de sok veszekedés volt már az elejétől fogva.

Végül elmérgesedett a helyzet, mert kiderült hogy egy barinőcskéjével többször is füvezett és egyik este be is gombáztak és majdnem reggel volt mikor hazajött, és akkor is látszott még, hogy nem józan. Akkor én sajnos megpofoztam. Gyengén tettem, nem lett baja, csak úgy éreztem, hogy már a szavak nem elegek, hogy kifejezzen a csalódásom és aggodalmam, és, hogy elérjem, hogy soha többé ne nyúljon szerekhez.

Ezek után elment tőlem a barátnőjéhez. Amikor pár nap múlva jött a cuccaiért, könnyezve kértem bocsánatot, de hajthatatlan volt és még vigyori fejjel hozzám vágta azt is hogy már a testvéremnek és 3 barátomnak is elmesélte hogy megütöttem, agresszív vagyok és még ki is használtam őt.

Erre belőlem kiszakadt az, hogy bezzeg az exével szexelt azok után is hogy többször megverte, mindent engedett neki, vagy 20x bocsájtott meg, ellenem meg egy gyenge pofon miatt is lejáratás zajlik, és még el is dob. Erre körömmel esett az arcomnak, néhol véresre karmolt és azt mondta hogy ha még egyszer ilyennel merek jönni, többet kapok és hogy ő soha többé nem tűr el semmi bántalmazást, és NEM TEHETI BELÉ A FARKÁT se senki akkor sem ha elszállásolja és "megmenti". Ezek után lelépett.

Hogy tehette ezt velem, miközben azzal kezesbárány volt évekig aki valóban bántotta és sose érdekelte volna hogy drogozik, nem érdekelte volna az egészsége?

Valamint ha eltűrte valakinek már egyszer hogy zúzódásosra verte akkor egy pofon miért a világ vége pláne úgy hogy bőven tett érte?



2023. márc. 17. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Mit akarsz egy ilyen züllött, drogos nőtől?
2023. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

34 évesen ennyi ésszel szabad lábon... Most őszintén, aranyból volt a pinája, hogy mindenképpen meg akartad menteni? Az ilyen kapcsolatból szabadult nők mentálisan nagyon nincsenek rendben. Abszolút de nem alkalmasak egy új kapcsolatra.

És az is gyönyörű, hogy neked az fàj a legjobban, hogy veled nem dugott mint az exével. Fizető eszköznek tekinted? Szóval cicám nálad is vannak problémák bőven.

2023. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki kitör a bántalmazói kapcsolatból nem épp a pofozás a helyes út.


Mindenesetre hagynám, mert egyértelmű nem egymásnak teremtetett a sors. Keress mást.

2023. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem jó volt ez így lezárásnak. Egyikőtöknek sincs oka bánkódni. A nő zűrös, az tuti, de te sem vagy százas, ha úgy érzed megmentetted azzal, hogy jó...de én kisebbet ütöttem, mint a másik.

Nagy nehezen összejöttetek. Így látatlanban is azt mondom, hogy a nagy nehézséget az okozta, hogy igazából hálát érzett irántad, de nem egy párkapcsolattal akarta megköszönni. Ez okozta a sok veszekedést. A könnyű verés meg kapóra jött, hogy egyszerűen szabaduljon. Ez a nő simán elfogadja a következő kapcsolatban is majd, hogy néha jobban elverik, mint te. Nem kell megválaszolni, csak magadnak: Gondolom a szex is csak akkor ment, ha már nem tudta elkerülni.

2023. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát most az a bajod, hogy Te nem verhetted szét a fejét, mint az exe? Nem vagy különb a másiknál, megmentetted, hogy ezután te báthasd. A lány meg most tombolja ki magát valószínűleg, két gyökér után valszeg van benne egy kis düh.
2023. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez történik ha egy 34 éves egy 20 évessel kezd. Mit vártál?
2023. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

En nem drogozok es nem iszok. De az elso pofonnal kapnal reflexbol a jol iranyzott uteseket okollel az ortodra. Hogy megtanuld,a pofon is bantalmazas es a nonek joga van megvedeni magat…


Egy ilyen bantalmazora hivtam ki a rendorseget es ugy koltoztettek el anyamtol.


Lanyok! Ez egy tipikus bantalmazo pasi! Mar az irasa stilusabol is latszik. Tanuljatok belole mas karan.


N

2023. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy fáj vagy nem fáj, rohadt megalázó ha megpofoznak, megütnek. Plusz ha egyszer megtörténik úgyis meg fog újra.

És még asszondja hogy “tett érte” xdddd


Ennyi erővel jön a csaj apja, megreccsenti az orrnyerged 8 napon túl gyógyulóra, de tök oké, mert te aztán tényleg tettél érte :D


A gombázással a csaj csak magának árt, az meg egyéni szocproblem, neked is csak az a bajod hogy nem tudod beakasztani ameddig a barátnőjével tépeget.

2023. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mit tegyél? Teljes lendülettel fuss neki fejjel a falnak! Megérdemled!

Te vagy a példa rá, hogy milyen is valójában a rendes kedves srác. Annyi a különbség, hogy te nem vagy olyan erőben, hogy elég nagyot üss.

Vagy rendesen megdugd.


A csajozást meg felejtsd el, nem neked való. Kapcsolatra tökéletesen alkalmatlan vagy.

2023. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette, hogy szétkapta a pofádat.
2023. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!