Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túllépni valakin? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túllépni valakin? Teljesen elveszve érzem magamat.

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatnak lett vége, tudni érdemes hogy amint összejöttünk össze is költöztünk(talán ez volt a legnagyobb hiba)

A szakítás oka hogy megcsaltam(instán megnéztem más lányokat valamint beszélgettem is más lányokkal, de sosem flörtöltünk csak beszélgettünk. Neki ez is megcsalásnak számított, és elhagyott, ennek már lassan 3 hete és eszméletlenül fáj és hiányzik, gyötör a bűntudat mindaz amit tettem és amit nem tettem de meg kellett volna, bár kölcsönösen bántottuk egymást lelkileg, mégis bármit megtennék hogy visszajöjjön, ami elég kétséges mert elég határozott a döntésében, igazából már kicsit elfogadtam hogy ennek vége és nem tudjuk előről kezdeni, azonban mégis bűntudatom van és hiányzik mert bánt hogy annyiszor megbántottam, azt is fontos tudni hogy nem volt munkája én otthonról dolgoztam 0-24 össze voltunk zárva nem jártunk el sehova ha mégis neki sose tetszett(ha megkerdeztem mit csinaljunk akkor sose tudta igy maradtak az en otleteim), a szeretete abban merult ki hogy olelkezzunk es cudlezzunk, viszont hosszutavon faraszto volt az ingerhiany es hogy csak ennyibol allt a szeretet(szerettem volna mast is csinalni nem csak az agyban/lakasban lenni, ezeket leirva jo hogy szakitottunk most viszont megis faj es gyotor a hianya, a buntudatom, es az amit megtehettem volna de nem tettem meg.

aki járt már hasonló cipőben annak nagyon szívesen meghallgatom a véleményét/tanácsát.


Fontos tudni hogy mindkettőnknek az első komolyabb kapcsolata, ő velem is vesztette el, én szexeltem korábban más lánnyal de ennyire komoly kapcsolatom még nem volt,

Ő 18 én 20,

A hibákért bocsi, próbáltam tömören és részletesen összefoglalni.

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. nov. 4. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Úgy kell neked, hülyegyerek!
2022. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Senior Séf ***** válasza:
84%
Nyugi. Az idő minden sebet begyógyít.
2022. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Már a szüleiteket sem értem! Hogy lehet megengedni, hogy egy 17 éves fiú és egy 15 éves lány összeköltözzön, minek? Nagyon korán kezdtetek felnőtteset játszani! Legközelebb ne akarj futni, ha még járni sem tudsz.
2022. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek vagy még!:D

Majd felnosz és megersz.


Szerintem nincs olyan pasi aki más lányokat ne nezegetne, számomra ez nem megcsalas amíg nem volt flört es hasonlók.


De mindenkinek más, majd keres magának olyat aki nem is követ másokat, engedd el te is.

2022. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nezd, ne bandd. Tudom, mondani konnyu, es most fajdalmat erzel, de hidd el, es majd par ev mulva visszaolcasol es akar valadzolgatsz is, szoval hidd el, hogy minden igy van jol, ahogy most van, semmi vegzetes nem tortent. Csak visszakaprad az eleted.

Es ez nagyon fontos. Neked meg kell elni meg egy rakas dolgot, nem azonnal beleragadni egy kapcsolatba, ami a sajat szavaiddal elmondva sem volt jo. Neked most nem konkretan az a lany hianyzik, hanem hogy valaki melletted legyen. Egy picit tarsfuggo lettel, ami nem csoda, ha igy ossze voltatok zarva, es most az agyad tiltakozik ellene, hogy kilepj a levegore. De minden rendben can, levegore van szukseged, mar korabban is erre volt szukseged, ezert beszelgettel mas lanyokkal. 20 eves vagy, ez teljesen normalis, rendben levo, semmifele megcsalast nem kovettel el. Az ösztönök vezettek, egy fiunak szuksege van ra, hogy mas lanyokat is ismerjen, csajoznua kell, mert ebben ismeri meg önmagat, a hatarait, a korlatait. El kell kovetni a hibakat is, hogy felusmerjuk oket legkozelebb. Olyan nincs, hogy valaki azonnal boldog lesz, elsore minden franko, vagy csak ritkan, de nem kamaszkorban.

Nem is tudsz rola, de mar reg ki akartal jonni ebbol. Es most nem az faj, hogy őmar nem lakik veled, habem lelkifurdalasod van azert mert megbantodott, es hibasbak erzed magad azert, mert az osztoneidnek megfelelien cselekedtel. (Es egy szava se lehet a csajnak, mert igazan visszafogtad magad, holott meg is dughattal volna valakit.) Teged az bant, hogy hibaztatnak, hogy nem lehetett ezt a tarthatatlan helyzetet serulesek nelkul feloldani. Nem akartal artani senkinek, megis te vagy a xar.

Nezd, lest meg ilyen maskor is. Noveszteni kell egy kis pancelt, nem szabad mindent nagyon a szivedre venni, mert megtaposnak es erre most nincs szukseged. El kell kezdened megelni, hogy pasi vagy. Hajra!

2022. nov. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 gondolom ezzel az értelmes válasszal a hülyegyerek jelzőt magadra értetted :D


#5 nek viszont köszönöm az értelmes es összeszedett válaszát, sokat segített köszönöm.

2022. nov. 6. 20:12
 7/7 anonim válasza:

Az 5ös elnezest ker a sok telefonon potyogott hibaert :)


Tenyleg probald meg nem hibaztatni magad, egeszseges fiu vagy egeszseges vagyakkal, elotted az elet (hogy meglegyen a napi kozhelyadag is). Egy egeszseges kapcsolat is sokat fog dobni rajtad, amiben mindenkinek van énideje, mert ez nagyon fontos. Szeresd magad, es ne hagyd, hogy lelkileg tonkrevagjanak, az senkinek se megoldas, csak olcso bosszu.

Most radfer egy kis szabadsag, hasznald ki ;)

2022. nov. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!