Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki nyolcszor visszamegy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nyolcszor visszamegy az exéhez, újrakezdi annál mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Három év nyolc szakítás,ugyanennyi újrakezdés. Hol egyik, hol másik szakít,de mindig egy-két hét után összejönnek.

Arra hivatkozva,hogy lelkileg változnak és mindig máshogy látják a helyzetet.

Mikor nekem ,mint barátnak az egyik fél elmondta ezt, hangosan elröhögtem magam,amin ő besértődött .

Úgy érzem,ez a páros lelkileg éretlen ,hiába nem taknyosak már.


2023. márc. 22. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatfüggők.

Vannak emberek, akik tényleg képtelenek egyedül lenni.

Akkor fognak szakítani végleg, ha az egyik talán magának egy másik biztos pontot.

2023. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja. Az első pasimmal ha nem szakítottunk 100x akkor egyszer se.

De egyszer csak betelt a pohár és találtam mást csak így tudtam kijutni. Mert a semmi helyett mindig vissza tudott édesgetni egyre rövidebb időkre.

2023. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mindenre az "akkor inkább szakítsunk" a reakció, vagy kapcsolatfüggőek. Mindkettő borzalmas. Egyikük sem képes egészséges kapcsolat kialakítására.
2023. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Végtelen ciklusba került a szoftvere
2023. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lusta is.


az egyszerűbb utat választja.

2023. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
Alacsony önbecsülése.
2023. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázás is lehet mögötte. Az egyik fél szereti a drámázást, a nagy szakításokat, meg a nagy békülést, békülős szexet. Aztán, amikor visszaáll az unalom, kezdik újból. A másik meg partner benne. Csak előbb-utóbb ez is unalmas lesz, úgyhogy nem fenntartható.
2023. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megszakította velem a barátságot ,mert elmondtam,hogy nevetségesek és egymással szemben is színészkednek.

De mindegy,látom, mennyit ér egy több éves barátság,amit egy inga kapcsolat miatt eldobnak..

2023. márc. 22. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akinek ennyit ér egy barátság, az inkább menjen is. Biztos jól elszórakoztatják egymást a szakítósdival.
2023. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom megszokták egymást már,félnek újra randizni és kapcsolatot kialakítani, kapcsolat függő mindkét fél,hiszenek abban,hogy megváltozott a másik.
2023. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!