Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha már nem hiányzik a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem hiányzik a párom amikor nem vagyunk együtt,"kerülöm" a találkozást, szerintem kiábrándultam belőle, azt jelenti hogy szakítanom kell vele,igaz ? Kapcsolat elején nem ez volt, 3.5 hónapja vagyunk együtt. Úgy érzem már nem szeretem.

Figyelt kérdés
Több dolog is van ami nem tetszik, zavar benne. Amik miatt kiábrándultam belőle. Hogy,hol szakítsak vele? Ha jön hozzám akkor az úgy nem jó ötlet,igaz? Inkább nála? Telefonon hívásban gáz ?
2023. márc. 26. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem szereted, ezért a legjobb ha szakítasz vele.
2023. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És a legjobb szemtől szemben, ne légy tiszteletlen vele szemben, hogy írásban vetsz véget a kapcsolatnak.
2023. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Lehet velem van a baj, de én jobban bírnám, ha egy udvarias, kulturált levélben szakítanának velem, normálisan megindokolva. Nagyon utálnám, ha sütikézés közben, egy cukrászdában ücsörögve tolnák az arcomba, hogy kiábrándultak belőlem. Nekem az rohadtul kényelmetlen, és megalázó érzés lenne.

Kinek mi a jobb... A lényeg, hogy normálisan, tapintatosan csináld.

2023. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképpen személyesen,ennyit megérdemel.
2023. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!