Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudok rajta továbblé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok rajta továbblépni? Együtt se voltunk

Figyelt kérdés

Több hónapos ismerkedés, nem volt mély. De mégis varázslatos volt az eleje. Szerelmes nem voltam (még) de nagy illúziókat adott, beleéltem magam. Végül ő nem akart tőlem semmit, meggondolta magát hogy mégse ilyen lányra vágyik.

Ennek közel két hónapja, semmit nem tudok róla. De nem tudom elfelejteni. Mindennap eszembe jut hogy nem tudott belém szerelmes lenni, hogy én alkalmatlan vagyok erre (nem ő az első aki odáig volt értem az elején de nem alakultak ki benne azok a bizonyos érzések)

Benne van a fejemben, vele álmodok. Igaz, hogy tudom én is hogy tényleg nem őt kerestem, voltak megingásaim vele…de valahogy…nem bírom elengedni. Sportolok, dolgozok, lefoglalom magam és egyetemre járok. Mégse megy. Már olyan távoliak a történtek, ő már biztos mással van. Fáj hogy minden kedvességem ellenére nem kellettem. Valahogy úgy érzem sose fogok senkinek kelleni..nem bírok már sokadjára ezzel megkűzdeni hogy nem vagyok elég jó, valamiért…huszonéves vagyok, csak egy komoly kapcsolatom volt ahol szintén nem szerelemből szerettek

Mit tegyek?



2023. febr. 23. 00:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik, adj magadnak időt
2023. febr. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit érzel, ha nem viszonzott a dolog. Ha van egy kis önérzeted, önszereteted akkor összeszeded magad és csak előre nézel. Mit foglalkozol még vele, ha őt nem érdekled? Lehet már rég más nővel hetyeg te meg róla ábrándozol, és ez addig így marad ameddig te magadban gerjeszted ezt a vágyat.
2023. febr. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Rögeszme, nekem volt olyan csaj, aki így 6évre beleszállt a fejembe...

Hiánypótlás, az a legjobb gyógyír szerintem. Keress mást, ismerkedj mással.

2023. febr. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Tanuld meg helyén kezelni az elutasításokat. Ez a világ egyik legtermészetesebb dolga, mindenki más átesik rajta sokszor az életben. Te is biztos utasítottál már el mást.
2023. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Ne kínozd magad! Nem akart akkor legyél nő és mond azt, hogy lehet ő nem akart, de majd jön olyan akinek nagyon is kellesz majd.


Az a probléma, hogy te is tudod, hogy csak illuzió volt, de azt nem,hogy most megvonási tünetek csak amiket érzel. Hiányzik, de nem ő, hanem egy igazi társ.

2023. febr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért nehéz mert több hónapig rajongott értem. Én voltam mindenben a “legjobb” , ő is szerette volna de nem alakultak végül úgy az érzései hiába szerette volna. Tehát nem volt teljesen egyoldalú, sőt. Majdnem fixre vettem hogy összejövünk, erre egy vicc indokkal gondolta meg magát
2023. febr. 23. 09:07
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Ki kellett volna szívni a gerincvelejét is a farkán keresztül.Akkor már feleség lennél.
2023. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A torekeny ego vedekezik, nem erti es tudja feldolgozni a visszautasitast, ez keseru teny, amihez tapasztalatra es megertesre van szuksege a tudatnak.
2023. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja szóval a rajongása hiányzik. Ezek után kissé nehezen hihető, hogy komolyan is gondolta, amiket mondott, maximum hülyített kicsit, megnézte mi lesz az eredmény. Mert az ember nem dobja el azt aki a legjobb, aki ertekes, nem cseréli le, csak ezzel kábított.
2023. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért nem kell elhinni mindent, mert sokszor csak üres duma az egész, nincs mögötte semmi.
2023. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!