Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek túl azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl azon hogy akit a világon a legjobban szerettem arról hosszú idő után kiderült hogy egy kétszínű köpönyegforgató ribizli és tönkre akart tenni?

Figyelt kérdés
Belenéztem a számítógépébe és így derült ki hogy nem egy csávója volt rajtam kívül. Lényegébe ha nem lettem volna résen belehajszolt volna egy lakáshitelbe és gyerek is lett volna aki után most fizethetném a dolgokat és 200km re lenne tőlem.Már több mint egy éve ennek de még mindig nem vagyok túl rajta.Életem szerelme volt.

2023. márc. 31. 02:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Megesik az ilyen. Ezért kell résen lenni, és nem csak ott, hanem egyébként is. Sokszor a leg ártatlannak tűnő lány/nő okozza a legnagyobb kellemetlen meglepetést. Sajnos ismerek ilyet.
2023. márc. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Minek akarna gyereket tőled,nmeg stb ha másokkal van. Valami sántít.
2023. márc. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Összeszeded a bátorságod, és erőt merítesz abból, hogy átvertek, félreismerted, átgondolod hogyan tudod a jövőben kiszűrni az ilyen nőket. Egy ideig tombolsz, emberekkel veszed körül magad, kipróbálsz új, izgalmas dolgokat, utazgatsz, amire mindig is vágytál. Szorosabbra fonod a kapcsolatot a szüleiddel, barátaiddal és fogadod a támogatásukat. Nyitsz a világ felé és megismersz sok új embert.
2023. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Azért nem vagy túl rajta,mert ilyenek derültek ki róla.

Lesz majd aki megbecsül és téged fog szeretni.

2023. márc. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem ismerjük pontosan mi volt, de az esetek többségében rég látszódnak a jelek, hogy gáz van a "tetőn", csak nem akarnak tudomást venni róla.


Nem egy sz-r kapcsolatba belefutottam már én is, a legelső pillanattól egyértelmű volt hogy mekkora gond van a másik féllel, mégis sodródtam az árral.


Senki nem tud olyan profi lenni, hogy több partnert tartson maga körül gyanús esetek, helyzetek nélkül, ilyen nem létezik. Csak nem akartál tudomást venni róla, nem hiába olvastál a végén bele a gépébe.


Úgy lehet ezen túllépni, hogy felismered a hibákat amiket vétettél, elismered, tanulsz belőle, utána olvasol, fejlődsz...elfogadod azt ami történt, de a jövőben figyelsz rá.


Arra kell gondolni hogy miben lehetsz belőle több, miben fejleszthet és mit kerültél el vele. Nem lett hitel és gyerek ahogy mondod, gond nélkül tudtál még lelépni. Sokan a kötelet keresték volna ha az előzőekbe belemennek.

2023. márc. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy nem is abba szerettél bele aki, hanem amilyennek látszatta.


Én sokáig gondolkoztam, hogy összejönnék-e az exemmel, de rájöttem, hogy azért szakítottunk, mert ő nem olyan valójában, mint amilyennek megismertem

2023. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Igen ez is egy kis ártatlan jólelkű csajnak mutatta magát sokáig,hogy ő így szeret meg úgy szeret,Ő akármit megtenne értem stb. aztán kiderült hogy habzsolja a kukit rendesen. Voltak előjelek,kialakultak furcsa szokásai,furcsa dolgokat kérdezett, de azt hittem hogy túlreagálom.Régi kapcsolat volt gondoltam úgyse lesz már semmi rossz ha eddig nem volt.Sokáig tervezgettem hogy bele kéne nézni a gépébe aztán egyik nap nekiültem mikor elment dolgozni és ott volt minden a chatablakba.


2 es válaszolónak: A legboldogabb én lennék ha csak kamu lenne amit kiírtam. Azért akart beszopatni mert ő úgy gondolta hogy ezt érdemlem.Megromlott a családjával a kapcsolatom mert nem hittem el nekik szó nélkül mindent meg nem ugrottam nekik rögtön azonnal mikor elvárták és nem voltam lábtörlő.Ha úgy szóltak hozzám én is úgy szóltam vissza.Aztán ahogy az évek teltek ellenem hangolták a lányukat és szépen elrákosodott a kapcsolat részéről.

2023. márc. 31. 12:42
 8/14 A kérdező kommentje:
Többieknek is köszönöm a választ. Igyekszek a jó részét szemelőtt tartani a dolgoknak csak néha vannak még gyengébb pillanataim és olyankor elmegy az életkedvem.Az eset óta semelyik nővel sem mertem új kapcsolatot kezdeni pedig lett volna lehetőség.
2023. márc. 31. 12:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond veled, az idő a legjobb gyógyszer erre.

Hasonló kapcsolat után nekem 6 új ismerettségben a farkam se állt fel. Aztán 1 év múlva jött a hetedik, aki meg csodát tett és ennyi.

2023. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Volt egy csaj akivel sokat chateltem. Szexpartnerkeresőről ismertem meg. Ő is egyedülállóként volt fent, és más néven. Kicsit egymásba bolondultunk, így elkezdett képeket küldeni magáról, majd később intim képeket is. Mindezt kéretlenül. Majd kíváncsiságomnak nem tudtam megállj parancsolni, és kiderítettem, ki is valójában. Ekkor pedig teljesen megfordult minden. Barátja, sőt vőlegénye volt. Akiről ugyan tett említést a beszélgetéseink során, de mint egy fiú, aki többet akar mint Ő. Csak így definiálta.

sajnálom a srácot, hogy megvezette a csitri. Pedig nem volt neki olcsó játék, ugyanis mindent is megadott neki.

2023. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!