Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek túl azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl azon hogy akit a világon a legjobban szerettem arról hosszú idő után kiderült hogy egy kétszínű köpönyegforgató ribizli és tönkre akart tenni?

Figyelt kérdés
Belenéztem a számítógépébe és így derült ki hogy nem egy csávója volt rajtam kívül. Lényegébe ha nem lettem volna résen belehajszolt volna egy lakáshitelbe és gyerek is lett volna aki után most fizethetném a dolgokat és 200km re lenne tőlem.Már több mint egy éve ennek de még mindig nem vagyok túl rajta.Életem szerelme volt.

2023. márc. 31. 02:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Úgy látom ez nem csak velem fordulhatott elő.

Közel 10 év.

Azóta másfél év eltelt,de még mindig nem tudtam túl tenni magam rajta,elfelejteni őket.

Úgy megbántott,hogy nem hogy a nők,de az emberek sem érdekelnek.

De majd csak lesz jobb is.

Szóval nem vagy egyedül,lehetne rosszabb is hidd el.

És még gyerek is van,amit soha nem fogok megbánni, de gyakorlatilag nélkülem nől fel,amit soha nem fogok megbocsátájtani magunknak.

2023. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11es! Nekem is közel 10 év volt. 1 év telt el azóta.Sajnálom hogy ilyen világot élünk. :(
2023. márc. 31. 23:31
 13/14 anonim válasza:

Remélem minnél előbb ki lábalsz belőle,bár nem egyszerű ez tény.

Vicces,de pont olyan mint ha 10 év börtön után szabadulnál,mármint utána is nehéz újra kezdeni,és elfelejteni mindent.


De sok sikert a továbbiakban,és fel a fejjel,felejtsd el az egészet.


11-es voltam.

2023. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Sok sikert neked is!
2023. ápr. 3. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!