Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan, aki visszautasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki visszautasította, mikor a volt párja szakításkor vagy utána azt mondta, hogy szívesen barátkozna vele továbbra is?

Figyelt kérdés

(Megkülönböztetendő a "csak dugnálak"-ajánlattól. Ebben az esetben tényleg időnkénti találkozásokról és beszélgetésekről lenne szó.)

Aki ilyen ajánlatot kapott és nem élt vele, el tudná mondani, mi az oka?

Itt most ez van, én vagyok az, aki nem szeretne barátkozni és nem tudom magamnak se jól megmagyarázni szavakkal, hogy miért is nem.


2023. ápr. 19. 16:56
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Volt ilyen, de ennek semmi értelme főleg, ha egyik fél részéről vannak érzelmek. Sosem lesz abból barátság és csak szivatás az egész.
2023. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyik exemnél megpróbáltam de nem lett jó vége.

A többinél már nem.


Egyrészről, nem tudsz elszakadni tőle, nem tudsz túllépni rajta, főleg az a fél aki rövidebbet húzta, addig nem fogsz tudni másra koncentrálni másra figyelni amíg az exed képben van.


A másik, ami még rosszabb, hogy ha lesz valakid, az k**úrvára nem fogja díjazni. És senki ne mondja nekem azt, hogy óó neki ez nem lenne gond nem a szart nem...


Részemről aki találkozgat az exével, és beszélgetnek, az még nem lépett túl és addig részemről felejtős bármilyen féle kapcsolat is vele.

2023. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akit mefunatam kapcsolatra azzal nem akarok barátkozni se, minek.
2023. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem nem különb egy ex másnál. Ergo ha jofej akkor elvagyunk baráti alapon is, ha nem meg nem.

Van akivel ma is lelkitársak vagy sorstarsak vagyunk de már egymás kapcsolárol is beszélünk nagyvonalkban van akivel a gyerekeink is egyutt fognak jatszani, meg vannak akiket úgy ismertem ki, hogy még barátnak se kéne meg ismerősnek se, annyiratré a jelleme.

2023. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*nekem nem különb egy ex másoknál
2023. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se megyek bele ilyenbe. Barátaim vannak és nem kell több. Nem tudom Én se megfogalmazni...
2023. ápr. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolta, csak barátkozunk. A kapcsolat alatt szégyellt, kihasznált. Hogy barátként is kihasználjon? Kösz. De nem. És még csodálkozik, hogy a közösségi médián nem ismerősöm. A cuccaim még nála, arra nem képes hogy postán feladja. Inkább egy kjó barátomhoz majd elvuszi az új párjával.
2023. ápr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tartom én sem a kapcsolatot korábbi barátnőkkel.

Egy korábbi csajom állandóan a volt barátjáról sztorizott, akivel napi kapcsolatban maradtak.

Pár hónap után besokalltam, és vettem a kalapom.

40+f

2023. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg kell tartani azt a párnhét/hónap távolságot, de ha mindkrtten túlléptetek akkor itt az ideje azon dolgozni, hogyan legyetek végre barátok, hiszen egy idöben ti osszetartoztatok.
2023. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!