Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert van ilyen erzesem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ilyen erzesem, ha felveszem a kapcsolatot az exemmel?

Figyelt kérdés

Eskuszom nem ertem. Tokjol erzem magam az eletemben, oszinten tudok mosolyogni mindenkire stb, de ha rairok az exemre es pl nem valaszol vagy valaszol de nem folytatja a kommunikaciot akkor rendesen rosszul erzem magam az emberek kozeleben, nem tudok ranezni senkire es amolyan szar erzes ont el, miszerint ertektelen vagyok es az eletem is egy nulla


Ennek megis mi az oka??? Eskuszom nem ertem. Mar direkt megfigyeltem, hogy ez csak akkor jon elo, ha felkeresem ot. Ha nem beszelunk akkor egy ido utan minden megjavul ujra. Baromira erdekelne ennek a dolognak a pszichologiai hattere, mert szerintem ez semmikeppen sem normalis dolog


2023. máj. 1. 23:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Egy kérdés. Mi a tökömért beszélsz az exeddel? xD
2023. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
34%
Tuti, hogy nő vagy
2023. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Nincs rendben az önértékelésed, túlságosan függ attól hogy az exed hogy viszonyul hozzád
2023. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
“A barátom (exem) nélkül senki vagyok.”
2023. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Szakítottatok, és TUDOD, hogy rossz hatással van rád, a közérzetedre, mégis keresed.

Mazochista vagy?

2023. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem. Pont ezert keresem, mert ez nem oke, hogy egy ember ekkora hatassal van arra, hogy mikent erzem magam. Mindaddig fogom keresni idorol idore mig ez meg nem szunik. Kerdes, vajon mit tehetek ennek erdekeben?
2023. máj. 1. 23:51
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Tehát zavar téged, hogy jól elvagy nélküle? És szándékosan váltod ki magadból általa a negatív érzéseket?

Hmm...

2023. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd. 🤣 Amúgy meg valami komoly kötődési problémád van, amit jó mélyen elnyomsz magadba.
2023. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%

Pedig én is elnyomhatnám ezt benned, legalább 16 centi mélyre. 🤣


Jól van tudom, nektek nőknek ez nem vicces. 😆

2023. máj. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az emberekre kihatnak az otthoni dolgaik.

Ez fuggetlen attol, ki miatt.

Ha csak a szülőkkel van rosszban vki az meglatszik rajta máshol is.

Ha a párkapcsolatban, az is.

2023. máj. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!