Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segíts! Ha megyek az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíts! Ha megyek az utcán simán felveszem a kapcsolatot egy lánnyal de hogyan tovább nem tudok neki mit mondani?

Figyelt kérdés
segits lécci és értelmest választ!
2011. febr. 2. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy felveszed vele a kapcsolatot? Az már eleve azt jelenti hogy hozzászólsz nem?
2011. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát előzőnek igaza van, hogy akkor ez azt jelenti hogy hozzászóltál. Mert nem igazán tudom másképp hogy. Szerintem tuti tudnál mit mondani, csak vagy nem akarod/egyéb.


Szóval azt kéne mondani ami jön magától, aztán persze lehet pofára esel, de azt hiszem nem igazán van kerülő út.

2011. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azt kell mondani, hogy szúrnám a púzódat. Mindig bejön...
2011. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha engem leszólítana valaki az utcán, akit szimpatikusnak és aranyosnak találok, akkor nekem hebeghet és haboghat, vagy érezheti vér cikinek is, nekem tetszene, és adnék egy esélyt. Lehet hogy gáz vagyok, de szerintem olyan édi, amikor egy fiú zavarba van egy lánytól. :)


18/l

2011. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor felveszed a kapcsolatot, akkor nem mondasz semmit ?
2011. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó XDXD
2011. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!