Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért akarja tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Jártam egy férfival néhány hónapig, nagyon intenzív szerelem volt mindkettőnk részéről, de szép lassan a sok probléma közénk állt... a páromnak először egy trauma, majd sok-sok gond a munkája kapcsán, nagy változások az életében...3 munkája van, amellett egyetemi hallgató, most államvizsgázik, így még kb. 1 hónapig nulla szabadideje. Dolgozik vagy tanul felváltva, semmi ideje. Emiatt be is depizett, és semmi nem érdekli, csak éli robotként az életét most. Emiatt mondta, hogy ő most nem tud egy párkapcsolatban működni, egyszerűen nincs ideje rá, a munkákból nem tud lejjebb adni most, mert projektek közepén tart. Belátta hogy teljesen túlvállalta magát, de most a legfontosabb neki hogy megcsinálja az államvizsgát. Tehát lényegében szakított velem, de mondta hogy szeretne jóban maradni, tartsuk a kapcsolatot. Ez volt 1 hónapja. Azóta is napi szinten vagy néhány naponta írogattunk egymásnak egész sokat, tudunk egymásról mindent, mi történik az életünkben. Időnként olyanokat és úgy ír mintha együtt lennénk még, meg a jövőbeli közös terveinkről ír, de mikor felhozom hogy jó lenne újra együtt lenni, mondja hogy nem lehet, egyszerűen nem fér az életébe most, de ettől még mondja hogy hiányzom neki nagyon és legszívesebben velem lenne és tökéletes nő vagyok stb. Tudom, hogy nincs képben más nő, ennyire kiismertem, meg tényleg nem lenne ideje senkire, plusz esténként alvásig csetelünk... Viszont én már kétszer modntam neki, hogy nem kellene beszélnünk, hisz szakítottunk és ez nem vezet sehova. Mindkétszer kapálózott utánam, hogy ő nem akarja, hogy megszakítsuk a kapcsolatot, ő szeretne jóban maradni, és végül mindkét alkalommal meggyőzött, hogy tartsuk a kapcsolatot. Miért nem akar elengedni? Nyilván megtehetném, hogy megszakítom vele a kapcsolatot, de én még bízom benne, hogy ha lemegy ez a nagy káosz, utána újra együtt lehetünk.

32/N


2023. máj. 14. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nektek nem szakítani kellett volna hanem megértően elfogadni hogy ez most egy ilyen időszak és folytatni tovább közösen ha mindketten szeretitek egymást. Persze csak ha el tudjátok fogadni hogy a kapcsolatotok ilyen is lehet… És a jövőben jobban tudtok egymással is lenni. 30/F
2023. máj. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kevesebb elfoglaltsága lesz, folytatni akarja.

Le akar kötni magának.

Én nem várnék rá, az biztos.

Szabad vagy, nézz más kapcsolat után.

Aki szerelmes, az nem így nyilvánul meg.

2023. máj. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnek is igaza van. Pont ezen gondolkodtam hogy hátrébb vagy szorulva mint a legfontosabb hely. A jövőben sem garantált az “első hely”. #1
2023. máj. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem se szakított.

Te szakíthatsz, ha neked nem tetszik, hogy ő ilyen sok elfoglaltsággal él.

Vagy várhatsz fél évet, hogy kiderüljön, később is ilyen élete lesz-e.

Te nem tanulsz, nem dolgozol?

Vagy hogyhogy ennyivel több időd van?

2023. máj. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt az ideje letisztázni a dolgokat. Őszintén átrágni, hogy ki hogy gondolja a továbbiakat, ő mit szeretne ezzel, mit szeretne később, te mit szeretnél.
2023. máj. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem, ha allamvizsgazik, hogy van ennyi ideje dolgozni.

Szerintem arról van szó, hogy oka van annak, hogy túlvállalta magát, akar az is, hogy erre akarta fogni, hogy szakítani akar, de valójában más oka volt.

2023. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!