Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek szakitas utan jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakitas utan jo tartani a kapcsolatot a volt paroddal?

Figyelt kérdés
Koszonom
2016. máj. 19. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a szakítás körülményeitől függ.
2016. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. A két exem közül egyikkel tök jól elvagyok, mert jó arc és mindketten képesek voltunk felnőtt módjára kezelni a dolgot, a másik exemet a pokolba kívánom, eleinte vele is próbáltam jóban lenni, de az életcélja, hogy tönkretegye a jelenlegi kapcsolatomat, szóval nem vagyok rá kíváncsi.
2016. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bekesen valtunk el egymastol,sot megis csokolt mivel meg szeretjuk egymast..csak sajnos mas problemak miatt szet kellett valjunk..ez kb par napja tortent.
2016. máj. 19. 16:55
 4/10 anonim ***** válasza:
milyen problémák?
2016. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En 27 eves leszek o iden 30...nekem voltak komolyabb terveim amiket vele szerettem volna veghezvinni(osszekoltozes,eljegyzes idovel stb stb) egy het idot kert tollem h atgondolja,tegnap elot talalkoztunk es elmondta hogy nagyon szeret sajnalja nem igy akarta az elejen de sajnos neki meg nincsenek tervei,nemtudja hogy mit szeretne a jovoben es nem akarja emiatt csak szenvedjek es varjak mellette! Igergetni sem akart nekem h igen jovore vagy par honapon belul tovabb lepunk,emiatt nagyon korrekt volt velem! Es ebben egyett is ertettem vele..De en ugy erzem hogy nekunk meg itt nincs vege..csak lehet egy kis ido kell kulon h rajojjon es eldontse hogy mit szeretne az eleteben..velem vagy nelkulem...Nagyon jol megvoltunk a 4 ev alatt..nemcsak a szerelmem volt hanem a tesverem,jobaratom..mindenem!
2016. máj. 19. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem tartom jó ötletnek.


Ha később ismét újra összejöttök, akkor is jót tesz a külön töltött időt ténylegesen külön tölteni, tisztába jönni magatokkal, egymással, a kapcsolattal, jelenlegi és jövőbeni vágyakkal, a múlt hibáival, satöbbi. Az újrakezdésnek egyébként is csak akkor van értelme, ha a szakítást kiváltó ok teljes egészében megszűnik, ha megváltoznak a körülmények vagy ti magatok.


Ha meg nem akartok újra összejönni, akkor meg igazából teljességgel felesleges, max a következő partneretek számára adtok egy újabb vita-/féltékenységforrást. Nekem nem érné meg. Nehéz jó barátnak maradni egy szakítás után, hogy tényleg ne legyenek már benne érzelmek, pusztán az őszinte barátság maradjon meg, ne vágyakozzatok vissza vagy nosztalgiázzatok.

2016. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyed!
2016. máj. 19. 17:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben én biztos, hogy pár hónapig minimum távol tartanám magam a másiktól, hogy túljussatok rajta. Aztán ha már nem érzitek úgy, hogy szeretitek egymást, akkor lehet haverkodni, de így szerintem csak szenvedés lenne. Vagy örökre ott lennétek egymás mellett és csak vágyakoznátok, vagy újra összejönnétek és ugyanide jutnátok.

Persze ez csak az én véleményem.

2016. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyed!
2016. máj. 19. 17:39
 10/10 Szergej55 ***** válasza:
100%
Én semmilyen esetben sem hiszem, persze ez az én véleményem. Én, ha valaki iránt egyszer annyit éreztem már, mint egy kapcsolatban, nem tudnám barátként kezelni, csak kellemetlenül érezném magam a közelében.
2016. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!