Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, mit csináljak? Ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mit csináljak? Ne legyen önbizalmam? Sanyargassam magam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy jó nő, se szép, se vonzó, nincs elragadó személyiségem és sok idő kell, míg egy társaságban fel tudok oldódni. Így nyilvánvalóan nem én vagyok a fiúk kedvence sajnos.

Két fiúhoz volt közöm eddig, mindkettő átvert. Nem hittem el elsőre, amit mondtak, aztán amikor tényleg elhittem, hogy szeretnek, akkor eldobtak, mint egy használt rongyot. Az első fiúval nem voltam együtt, a másodikkal igen. Majd eldobott az exéért. Mindig akkor volt, amikor lett valamennyi önbizalmam, amikor meg tudtam nekik nyílni.


2023. jún. 3. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Mást is kidobnak. Mégis élnek tovább. Elmehetnél pszichológushoz, önfejlesztő könyveket is olvashatnál, sportolhatnál, tanulhatnál, hogy önbizalmad nőjjön, okosabb légy.
2023. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

"Nem hittem el elsőre, amit mondtak"

Csak olyannal érdemes szóba állni, akinek tudsz hinni. És azután is hinni. És azután is...

2023. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Nem mindenki ugyanúgy dolgozza fel a problémáit, és engem megviselt nagyon is. Mentünk az utcán kézen fogva és leqrvázott egy lány meg neki állt az exemnek. Mint kiderült az a lány annak a lánynak a barátnője volt, akit mellettem fűzögetett. Olyan szinten letaglózott, hogy csak ültem a padon és zokogtam, majd az a csaj vitt haza, aki nekünk állt, mert menni se tudtam, rám jött a hányinger is.


#2 Már nem tudok senkibe se csak úgy megbízni.

2023. jún. 3. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Konkrét kérdés mi?? Van egy drámai kérdés de inkább dráma mint kérdés. Hány éves vagy???
2023. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy? Mi az hogy sanyargasd magad? Fogyókúrára, koplalásra gondolsz? Mellesleg a jó nőket is átverik.
2023. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csak arra, hanem hogy újra tudatosítsam magamban, hogy hol a helyem, mennyit érek (semennyit).
2023. jún. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!