Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ír ilyeneket, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír ilyeneket, csak udvarias?

Figyelt kérdés
Finoman szólva tapasztalatlan vagyok párkapcsolat/szakítas terén. 20 éves nő vagyok, eddig nem sok párkapcsolatom volt. Az a helyzet, hogy kb 3/4 éve volt az utolsó szakításom. Utána 3/4 évig nem is beszéltünk, de nem haraggal történt a szakítás. Kb 3 hete újra beszélgetni kezdtünk a neten. Én már nem vagyok szerelmes belé, és ő sem belém, tehát egyikünk sem akarja ujrakezdeni. Hetente egyszer írunk egymásnak neten, akkor sem "intim" témákat, csak altalánosságokat beszélünk. Ő célzott arra, hogy nem akar velem mindennapos kapcsolatban lenni és "intim" témát sem akar beszélni. Ezt nem is értettem hiszen ilyet eleve nem írtam neki. Bocsánatot kért azért ha anno rosszul bánt velem. Mondtam ha így is volt, semmi baj, túl vagyok rajta, már nem látom benne a férfit, de emberként értékesnek tartom. Erre megnyugodott. Azt is kérdezte, haragszom-e rá bármi miatt? Mondtam nem. (Ezt a kérdését sem értettem, mert nem haraggal szakítottunk.) Ami viszont nekem furcsa az az, hogy minden beszélgetést megköszön, és hozzáteszi: örül annak amiket írok neki. (Nincs benne intimitás, csupán általános téma, néha mélyebb, társadalmi témák, de nulla kettönket érintő dolgot nem beszélünk.) Nem tudom mire vélni ezeket a megnyilvánulasait. Lehet csak udvariasságból írja ezeket?
2023. jún. 9. 15:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szóval a kérdező kamus?
2023. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%

11 Két ember múltját akarja tudni, olyan mélységig amihez semmi köze, még akkor sincs, ha jelenleg az egyik félhez tartozik vagy tartozott korábban. Elégedj meg ennyivel.


A kapcsolatban lévők egyikét másolja, és adja ki magát az illetőnek, már idáig sülyedt.Interneten. Így próbál információt szerezni, mert nem kap, és az egyik félnél már többszörösen falakba üötközött, és kiderült, hogy más személyiségét mondja a magáénak.

2023. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Akkor nem is ez az első hasonló kérdése?
2023. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
11 és már mindkét félnél bepróbálkozott a másik személyében.Csak az egyik már rájött, a másik fél még nem. Azért nem mert az eddigi információit amit megszerzett még tudja használni-de már nem sokáig, mert az aki rájött, hogy mit művel folyamatzosan buktatja az igazsággal amikor az átvett személyét próbálja nyilt szinen használni.
2023. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
13 Nem.
2023. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A volt expár férfi tagja az aki még meg van vezetve. A női tagja már nem.
2023. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok kamus! De nyilvan aki kamusnak akar hinni, az annak is fog hinni.
2023. jún. 9. 19:49
 18/24 A kérdező kommentje:
Meg kinek adtam ki magam másnak? Ne haragudj, de te paranoiás vagy?
2023. jún. 9. 19:50
 19/24 anonim ***** válasza:
Na ez már tényleg követhetetlen 😅🤣
2023. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igen számomra is az. Nem is ertem, mi az hogy ksmus vagyok, meg hogy masnak adom ki magam? Ez rágalmazas.
2023. jún. 9. 20:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!