Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ír ilyeneket, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír ilyeneket, csak udvarias?

Figyelt kérdés
Finoman szólva tapasztalatlan vagyok párkapcsolat/szakítas terén. 20 éves nő vagyok, eddig nem sok párkapcsolatom volt. Az a helyzet, hogy kb 3/4 éve volt az utolsó szakításom. Utána 3/4 évig nem is beszéltünk, de nem haraggal történt a szakítás. Kb 3 hete újra beszélgetni kezdtünk a neten. Én már nem vagyok szerelmes belé, és ő sem belém, tehát egyikünk sem akarja ujrakezdeni. Hetente egyszer írunk egymásnak neten, akkor sem "intim" témákat, csak altalánosságokat beszélünk. Ő célzott arra, hogy nem akar velem mindennapos kapcsolatban lenni és "intim" témát sem akar beszélni. Ezt nem is értettem hiszen ilyet eleve nem írtam neki. Bocsánatot kért azért ha anno rosszul bánt velem. Mondtam ha így is volt, semmi baj, túl vagyok rajta, már nem látom benne a férfit, de emberként értékesnek tartom. Erre megnyugodott. Azt is kérdezte, haragszom-e rá bármi miatt? Mondtam nem. (Ezt a kérdését sem értettem, mert nem haraggal szakítottunk.) Ami viszont nekem furcsa az az, hogy minden beszélgetést megköszön, és hozzáteszi: örül annak amiket írok neki. (Nincs benne intimitás, csupán általános téma, néha mélyebb, társadalmi témák, de nulla kettönket érintő dolgot nem beszélünk.) Nem tudom mire vélni ezeket a megnyilvánulasait. Lehet csak udvariasságból írja ezeket?
2023. jún. 9. 15:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Szakítás után az emberek ritkán beszélgetnek. Szerintem jól esik neki, hogy még embernek tartod ezek után. Sokan haraggal szakítanak. Nincs ebben semmi több, szerintem. Illetve, hát a többit nektek kell tudnotok.
2023. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. jún. 9. 15:15
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem magányos, jó társaság, unaloműző vagy.

Akár színjátszás megy, előre "szólt" hogy nem akar tőled semmit, de akar:szexet, masztit, ami jön.


Nem normális, hogy annyi idő után ír hidd el, különösen úgy, hogy tudja nem rosszban váltatok szét. Én nem hinnék neki, inkább többet nem írnék vele.

2023. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Emberileg nagyra becsül, értékesnek tart, ezért örül a beszélgetéseiteknek. Lehetséges, hogy kevés ilyen ember van a közelében.
2023. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
"Azt is kérdezte, haragszom-e rá bármi miatt? Mondtam nem. (Ezt a kérdését sem értettem, mert nem haraggal szakítottunk.) " mert nem neked szánta az írását, és mivel nem te voltál vele kapcsolatban, és nincs teljes ismereted, ezért értetlenkedsz és nem érted miért írja azt amit. Aki volt az pontosan tudja az értelmét a kérdésének és a minimum, hogy ezt kellett kérdeznie.
2023. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak egyetlen kérdésem van feléd: Miért adod ki magad más embernek, mint aki vagy? és miért akarsz minden áron más múltjáról tudni, főleg olyan múltról amihez neked az égegyadta világon semmi közöd.
2023. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

A hármassal értek egyet.

Most éppen nincs neki más.

2023. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Írogat, barátságból írogat, de ha lenne alkalom, azért egy-két dugás veled tuti beleférne neki. Ilyenek a férfiak.
2023. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
"Azt is kérdezte, haragszom-e rá bármi miatt? Mondtam nem. (Ezt a kérdését sem értettem, mert nem haraggal szakítottunk.) " mert nem neked szánta az írását, és mivel nem te voltál vele kapcsolatban, és nincs teljes ismereted, ezért értetlenkedsz és nem érted miért írja azt amit. Aki volt az pontosan tudja az értelmét a kérdésének és a minimum, hogy ezt kellett kérdeznie." - Ezt nem egészen értem, kifejted?
2023. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

9 Pontosan értette a kérdező a válaszom, nem véletlenül tette dühből a minuszt a válaszomra. Elégedj meg ennyivel.


Sosem értettem azokat az embereket, akik jogot formálnak arra, hogy más emberek múltjában próbálnak kutakodni, és minden fajta jellemtelen és unfair eszközt bevetnek ahhoz, hogy ezt az információt megpróbálják megszerezni-itt a kérdezőre gondolok, aki másnak adta ki magát, mint aki valójában.

2023. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!