Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Idegesít, hogy az exem hazudoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, hogy az exem hazudozik rólam. Mit kéne tennem, hogy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Már hónapokkal ezelőtt szakítottam az exemmel, de még mindig hívogat telefonon (bár már rég letiltottam mindenhol) és volt, hogy a lakásomra is oda jött. Egyszer találkoztunk mert nála maradt egy ruhám és amikor mondtam, hogy engem már nem érdekel, amit beszél mert szakítottunk akkor szaladt utánam az utcán és nem hagyott békén, hiába kértem. Közben állandóan azt mondja mindenkinek, hogy én megcsaltam és nem mondtam meg neki (ami nem igaz) ellenben ő csak barátilag kommunikált más nőkkel és én nem hittem el neki, hogy így van. Hát nyilván nem hittem el neki mert konkrétan szerelmes üzeneteket írt nekik, a nők szinte sosem válaszoltak, de ő állandóan írogatott nekik és hívogatta őket. Volt, hogy azt mondta nekem nem ér rá és más nőt hívott, hogy találkozzanak, egyiket akinek szerelmes üzeneteket írt. Ha néha (pl egy héten egyszer-kétszer) én nem értem rá akkor már rögtön szaladt a többi nőhöz. Volt köztük olyan, akinek meztelen képei voltak kint az interneten és azt mondta, hogy fontos ügyben hívogatta egy nap átlagosan háromszor. De azt is csak akkor vallotta be amikor már konkrétan láttam, hogy hányszor hívta. Közben azt hazudja rólam, hogy én betegesen féltékeny vagyok, mert nem hiszem el, hogy azt a nőt akihez semmi nem köti és meztelen képei vannak az interneten azt csak fontos ügyekben hívogatja. Mindezt azok után, hogy más nőknek udvarolt amikor mi már együtt voltunk. Azt állítja még, hogy miattam lett szívbeteg mert én olyan szörnyű vagyok, miközben amikor egyszer kórházban volt órákig takarítottam nála, hogy tiszta lakásba menjen haza a kórház után, bevásároltam neki és általában minden holmit én vittem be neki.

Mit kéne tennem, hogy ne foglalkozzak vele? Nagyon idegesít, hogy rengeteget törődtem vele és sok mindent próbáltam neki megbocsátani, de ő továbbra is csak hazudik. Illetve, ha a lakásomhoz fog jönni, akkor hogy oldjam meg, hogy többet ne jöjjön?



2023. jún. 10. 21:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit írtam, ami ronda lenne. Próbálok nem foglalkozni vele, de nem tudom hogyan miközben ilyeneket terjeszt rólam és hónapok után is az ajtómom csenget.
2023. jún. 10. 21:31
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

1. Nehogy már az áldozat legyen a hibás.


Szégyelld magad, de komolyan..

2023. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
3 Majd csak útánad, képmutató.
2023. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
4. Azért vagyok képmutató, amiért nem az áldozatot hibáztatom? Te beteg vagy.. kérlek, fordulj orvoshoz. :/
2023. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Rólam is hazudozott az exem. Olyanokat mondott, hogy mosdatlan, igénytelen voltam, összeszedett tőlem viszketős nemi bajt, össze-vissza csaltam, molesztált a saját apukám, stb. Ebből semmi sem volt igaz. De így ahogy mondom: SEMMI.

A szakítás után 4 hónappal randiztam egy ismerősével, és akkor borult el az agya, azt mondta, hogy félrenevelt, értékválságban szenvedő ócska ribi vagyok, mert ennyi idő alatt nem gyászolhattam el a kapcsolatot, egy lány nem tud az első kapcsolatán túllépni ilyen hamar, tehát egyenesen következik, hogy beteg vagyok fejben, nimfomán, szeretetk.urva, és nyilvánvalóan csaltam is őt a sráccal a kapcsolat alatt, meg ki tudja hány másikkal is.


Én is írtam ki róla kérdést is.


Szerintem az, aki még anonim oldalon is ilyenkor kitalálja, hogy a nő hazudik, és biztos csak egy ribi, az egy hasonló lelkületű, senkiházi bántalmazó, pont, mint az elkövetők. Ezért érzi magáénak is, hogy hazugnak nyilvánítson még egy idegen nőt is, egyéb arctalan idegenek között.

2023. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1%

Soha nem hinnék ilyenekben a női félnek.

A 6os válaszoló is messziről bűzlik - az exe szerint szó szerint HAHAHAHAHA :D

Én ha ilyet hallanék még segítenék is terjeszteni hogy milyen ember.

2023. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
6. Gondolom ezek Incelek is..
2023. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Törlődött a válasz?! De hogyan?



6. De neked nincsen párod és soha nem is volt, igaz? Olyan gyűlölettel beszélsz a nőkről. Szerintem messzire kerülnek.. :)

2023. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
6 De hát te vagy a 6-os válaszoló, örülök hogy felismerted hogy bűzlesz.
2023. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!