Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit jelent az a válasz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az a válasz hogy kivel nem őszinték szerinted?"Akivel nem foglalkozik senki".

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivan?
2022. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem.
2022. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kérdeztem a páromtol hogy ő kivel milyen emberekkel őszinte és kivel nem.(mivel szerintem nekem hazudgál össze vissza)


Azaz megkérdeztem:

Mi a véleményed arrol ha valakivel nem őszinték, azzal miért nem őszinték? Kik azok akikkel nem őszinték?


És azt válaszolta:

"Akikkel nem foglalkozik senki"

2022. aug. 22. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Tőle kérdezd, hogy ezt hogy értette.

Elég fura kérdés ez.

2022. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Vagy úgy kérdeztem:

Mi a véleményed arról, kik azok az emberek, akikkel más emberek nem őszinték szerinted?

Es a válasza

Akikkel nem foglalkozik senki.

2022. aug. 22. 16:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Eloszor ugy kerdeztem velem miert nem vagy oszinte. De hazudgál hogy ő velem őszinte. Viszint nem egyszer kapom hazugságokon. Igy muszaj volt másképp is feltennem a kérdést.
2022. aug. 22. 16:24
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem azt jelenti akikkel ugysem foglalkozik senki azoknak lehet hazudni mert ugy sem mondja el senki nekik ag igazságot mert az az ember senkit nem érdekel.


Roviden akit át lehet verni, azt átverik.


De mások véleménye is érdekelt volna.

2022. aug. 22. 16:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen csak egy psraszt suttyó. Tök mindegy, hogy van e családod, barátaid stb. Ha hazudik és nem mond igazat, az csak önmagát minősíti, majd igyekszik ennek okát kivetíteni a másikra. Dobd ki ezt a kretént inkább, csak jól jársz.
2022. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, úgy van vele, hogy akinek lehet hazudni(annyira nincs semmivel képben, es annyira nem érdekel senkit)annak hazudnak.

Szóval aki átverhető, átverik.(és nem érdekli, hogy ezzel magárol beszél, hogy ő egy hazug ember, ugy általában)


Ezt lefordítva akkor magamra, hogy nekem miért hazudgál összevissza:

Arra sem méltat, hogy őszinte legyen hozzám, annyira nem érdeklem. És hülyének néz.


Amugy ki van dobva, csak teper, hogy ki akar békülni, de úgy, hogy közben hazudozik, aztán aláz is(más nőket les utcán mellettem, kb banyákat is, mert csak provokácioból csinálja, és úgy beszél velem és vall szerelmeket, hogy nem egyhelyben komolyan mondja a szemembe egyenesen normálisan, hanem izeg mozog, tapad csókolna. Kérdeztem is hogy te most magadat komolynak ítéled meg?így néz ki az, amikor komolyan beszélsz szerinted? Persze azt mondja igen.(de nem))


Valószínűleg amugy egoját sérti az hogy ki van dobva, dehát mit vár?


Higy majd egy hazug alázós emberrel akit nem érdeklek, ergo nem is szerelmes majd kibékülök azért csupán, mert az egóját zavarja hogy kidobtam?

2022. aug. 22. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!