Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nők mièrt tudjàk sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mièrt tudjàk sokkal hamarabb tùltenni magukat egy szakìtàson?

Figyelt kérdés
Sokszor 1 hònap utàn màr kapcsolatban vannak ès azt mondjàk szerelmesek

2023. jún. 12. 10:30
A kérdező szavazást indított:
Mert felszìnesek
Mert nem èrdekli őket a pasi csak èrdekből kell valaki
Mert nem tudjàk, hogy mi az a szerelem
Bosszùbòl
Mert a nőt csak az èrdekli, hogy neki jò legyen
Mert szìvtelenek, materalistàk
Nem lèptek tùl csak kifelè ezt mutatjàk
30 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%
CICAVÖLGYI gábor
2023. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%
Mert könnyen jön az új
2023. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy szerelmesek, csak sodródnak. Ismerek nem egy ilyet. Összejön valakivel, mert kell neki valaki, de saját elmondása szerint "nem érzi azt, amit kéne". Ez kapcsolatfüggés, mindkét nemnél előfordul.

De egyébként az én megérzésem is azt súgja, hogy mi tényleg nehezebben tesszük túl magunkat:)

2023. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha a nő volt a szakító fél, akkor egyértelmű, részéről a kapcsolat sokkal hamarabb lezárult már, nem a szakítás pillanatában ért véget, mint a férfi számára, akivel szakított. Ugye ebben az esetben több ideje volt feldolgozni és továbblépni. (ez igaz fordított esetben is, ha a férfi szakít, akkor ő lesz túl hamarabb érzelmileg a kapcsolaton, mert hát eleve azért szakít, mert már részéről vége van a dolognak)


Ha a nővel szakítottak, akkor ez lehet megküzdési stratégia is, megpróbál új kapcsolattal vigasztalódni, aztán addig úgy csinálni, mintha jó lenne, amíg tényleg jó lesz (vagy nem), illetve az is, hogy már valóban haldokolt a kapcsolat és ezt ő is érezte, hasonlóan (nem) érzett már, mint a férfi, ezért igazából nem volt ő sem már érdekelt a folytatásban. Meg az is lehet, hogy számára 1 hónap valóban elég a lezárásra és a továbblépésre, ugye mindannyian mások vagyunk, másképp és más ütemben kezeljük a csalódásokat.

2023. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Csak saját tapasztalat. A 3-as jót ír. Sok emberkét ismertem. Nemtől függetlenül egyformán van a társfüggők aránya. Szerintem a nők egy szakítaskor jobban sértve érzik magukat. Természetesen van kivétel mind a két oldalon.
2023. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

5. 3-as voltam, köszi.

"Szerintem a nők egy szakítaskor jobban sértve érzik magukat."

Lehet, de szerintem nagyban függ a szakítás körülményeitől. Azt figyeltem meg, hogy a nők mindkét esetben sértve érzik magukat, akkor is ha ők szakítanak, míg ha egy férfi szakít, akkor inkább megkönnyebbülésnek éli meg. De lehet, túlgondolom és elfogult vagyok.

2023. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
A férfiak sokszor gyilkolnak, ha szakítanak velük, de persze a nők érzelmesebbek...
2023. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%
Én örültem, hogy vége, nem sírtam utánuk, ha meg egy hónap múlva jött valaki, akkor egy hónap múlva lett új kapcsolatom. A szakító fél mindig megkönnyebbülést érez nemtől függetlenül.
2023. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig sokkal később léptem túl egy kapcsolaton, mint az exeim. Három kapcsolatom volt, mindhárom alkalommal én lettem otthagyva és egyszer sem normális módon lett ez közölve.
2023. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
7. Sokszor? Hát ő izé, bizonyos néprétegekben, esetleg.
2023. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!