Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok könnyebben elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok könnyebben elfelejtenek egy fiút, és hamarabb túl teszik magukat egy szakításon?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Lányok nehezebben felejtenek el egy fiút.
2017. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nem szerették. az teszi könnyebbé, nemtől függetlenül.
2017. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nemhez kotott
2017. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségtől, életkortól, tapasztalattól függ, és persze attól is, hogy ki szakított. Úgyhogy nincs egy általános alapigazság a kérdésedre.
2017. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, viszont általában hamarabb ugranak bele egy újabb kapcsolatba.
2017. szept. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány szakított, akkor persze. Ez nem női specifikum, mindkét nemnél ugyanúgy működik. A szakító félnek több ideje volt (a másikhoz képest) feldolgozni, megérteni a szakítást, így végeredményében kívülről úgy tűnhet, mintha nem is érdekelné a másik, mert mondjuk két hét múlva már mással jár. Arról persze nem szól a fáma, hogy már fél éve érlelgette a gondolatot, már rég nem volt szerelmes, elege volt az egészből, csak kivárta hogy mennyire tartós az érzés, és mikor biztos volt a döntésében, akkor lépett.

Az meg, akivel szakítottak, nagyon gyakran tapad és teper és nyomul, mert "vissza akarja szerezni" a másikat, ami hosszú távon elég idegesítő szokott lenni (ez a rész egyébként már teljesen szubjektíven az én tapasztalatom), és így meglehetősen könnyű továbblépni az egykori kapcsolaton, mondhatni elfelejteni az adott embert.

2017. szept. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen. Egyszer hallottam valahol, hogy egy nő elcsodálkozott azon, hogy egy férfinek tényleg annyira rossz volt az első viszonzatlan szerelem. Tehát ők nem ilyen érzékenyek általában, a férfiak érzékenyebbek. Meg a nők mondjuk azzal jönnek össze, aki nem is illik hozzájuk annyira, csak épp jókor jön és rájuk hajt, azután magasról tesznek életük nagy szerelmére is, mert épp kapcsolatban vannak. Romantikus lélekre vall...
2017. szept. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki képes a másik nemet hibáztatni, anblokk felelőssé tenni a saját szerelmi kudarcaiért mennyi önismerettel rendelkezhet.
2017. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Négy éve váltam el, én adtam be a válópert mert már tarthatatlan volt a helyzet, de még mindig szeretem. Lol, ha ez ilyen könnyű lenne. Én plátói módon is évekig tudtam szenvedni nőként. Butaság a kérdés, szerintem ez teljesen egyénfüggő.
2017. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolom. Fiú vagyok és fél éves kapcsolatomat fél év alatt dolgoztam fel, igaz nagyon szerelmes voltam.
2017. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!