Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ex elképzelhető hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex elképzelhető hogy csak kiváncsi a reakciómra?

Figyelt kérdés

A vol barátnőmmel 1 éve bőven már nem vagyunk együtt. 2 hete írt üzenetet és hát gyakorlatilag velem beszélte meg a kapcsolatát,hogy ott hagyta a srácot... ő meg megrángatta meg nemtudom kis híjján neki ugrott fizikailag.


Majd elkezdett nosztalgiázni kicsit,hogy emlékszek-e erre meg arra,képeket küldött a házi állatokról stb.fel is hívott telefonon.

De viszont vigyázok is ezzel,mert nemtudom ezek az érzelmei most mennyire valósak vagy csak szimplán most megijedt.

Több alkalommal elsírta magát. Próbáltam normálisan de csak nagyon átlagosan reagálni.

Mostanában viszont eltűnt,már az a nagy keresés nem igen van,viszont én sem keresem őt. Részemről megingott annak idején a bizalom,mert tett róla egy srác miatt..

És arra gondoltam lehet csak próbálta azt hogy mennyire ugornék vagy nemtudom mi.


Mert ha az lenne hogy tényleg esetleg szeretne valamit,és hajt hogy a bizalmat újra vissza szerezze még lehet aztmondanám ok.


2023. jún. 12. 22:47
 1/7 Appassionato2022 ***** válasza:
73%
#1: Jaj, nagy a gond nalad, az latszik! Ugyanis a kerdezo szovegebol egyaltalan nem derul ki, hogy mikor/mennyi ido utan volt szex. Osszevesztek, szakitottak, a masik talan szeretne visszamenni, es a kerdezo se tiltakozik alapbol. De hol ir a szexrol? Viszont te nagyon frusztralt vagy es nincs is igazad szerintem. Egy kapcsolatnak nagyon fontos eleme a szex, es ha az nem mukodik, akkor nem akarok elkotelezodest, osszekoltozest. Nem erzem riherongynak azt a not, aki a kapcsolat elejen lefekszik, ha egyebkent megvan a kolcsonos erdeklodes, vonzalom.Es azt meg plane nem mondanam, hogy egx ilyen no rontja egy maskent gondolkodo "uzletet". A serelmeidet, fajdalmadat probald feldolgozni es ne masokat hibaztatni miatta!
2023. jún. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Appassionato2022 ***** válasza:
29%
Kerdezo, szerintem jatssz nyilt lapokkal! Mondd el neki, hogy Te hajlando lennel ujra kezdeni ilyen- olyan feltetelekkel! Vele beszeld ezt meg, itt senki nem lat bele kettotok erzelmeibe. Sok sikert!
2023. jún. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# Semmi féle szexről nincs szó,nem is az az alapja.

Szimplán arról,hogy egyszer szakított,mostanában úgy nézett ki vissza jönne,de most napok óta megállt a dolog. Ezért kérdeztem esetleg elképzelhető játék lehet-e ebben.

De az is érthető ha ki heveri ezt a bántalmazó kapcsolatát,még annak ellenére is hogy ismer már engem. De csak tipp ez

2023. jún. 13. 04:56
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd rà. A tàmogatàsod kell neki, aztàn tovaszàll.


Kapcsolatfüggő valszeg a lànyka.

2023. jún. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Noren1989:


Lehet igazad van. Reggel egy barátnője meg édesanyámék mondták ezt még,hogy saját magával szerintük nincs tisztában. Egyikből kimegy aztán be a másikba viszonylag gyorsan.

Ajánlották melegen hogy valószínű rossz életem/ életünk lenne ha így kiszámíthatatlanul a semmiből egyszer mar elment

2023. jún. 13. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Kajakra anyukadekkal beszelted ki? Nyilvan a fiuk tokeletes..neki nyilvan tokeletes not akarnak. Jajj 😂😂


Amugy nem zavar h a csaj mar reg massal is lefekudt????

2023. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

7# még mielőtt nagyon letámadnál :D . Hát mivel feltűnt nekik egy két dolog meg ismerték is,ezért gondolom te is jártál úgy hogy meséltél egy két dolgot.

Nyilván nem vagyok tökéletes,biztos vannak hibáim is.

De hát most ha a hűség,meg szeretet a bizalom stb.. ez most bűn akkor nemtudom már mit mondjak mia jó ebbena világban?! És tényleg meg teszel mindent a párodért,ezt valahol szerintem magában mindenki fel tudja mérni,hogy hogyan viselkedett egy kapcsolatban.


Most akkor itt a példa vesd össze a kettőnket (Biztos van nálam jobb is,de csak ehez mérten). Abból indulok ki amiket ő mondott: Ivott,néha megrángatta,munkahelyekről sorra leszámolt mert semmi se tetszett,kis lelki terror.



Beszólt neki mindenért

2023. jún. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!