Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elképzelhető, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a férfiak többsége rosszabbul éli meg a szakítást?

Figyelt kérdés

Azért gondolom ezt, mert az ismerkedés a nőknek könnyebb. Ha egy nő szakít, kb. ilyen gondolatok járnak az eszébe: "soha nem fogok találni olyan pasit, mint ő". Ellenben ha egy férfi szakít: "fogok egyáltalán találni valakit, vagy egyedül maradok?"


Nem mindegy, hogy attól félünk, hogy nem találunk számunkra megfelelő partnert, vagy pedig attól, hogy talán egyedül maradunk.


2019. máj. 26. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben talán lehet valami, de mindenki másképpen éli meg a szakítást.
2019. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lilla64 ***** válasza:
Személye válogatja.Szerintem 50-50% az arány.
2019. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam hogy nem , könnyebben szakítanak a férfiak. A nők érzelmesebbek általában. Mondjuk embere válogatja, biztosan van olyan, hogy a férfit viseli meg jobban.
2019. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyilván attól is függ, hogy ki mennyire érzelmes, és komoly kapcsolat párti. Én például annyira nem vagyok az, és lekötni sem akarom magam.


Ha azonban két azonos neműt és személyiségű embert vizsgálunk: egy visszahúzódó, érzelmes nőt és egy visszahúzódó érzelmes férfit, akkor egyértelmű, hogy utóbbit fogja jobban megviselni a szakítás. A nőre ugyanis valaki biztosan rá fog nyomulni, de a férfire már nem biztos, így nála fennáll az akár évekig tartó egyedüllét veszélye is.

2019. máj. 26. 08:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis elnézést: azonos személyiségű, de különböző nemű embereket.
2019. máj. 26. 08:32
 6/7 anonim ***** válasza:
osztom a véleményed. nagyjából én is így látom.
2019. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Nem lehet ezt így kijelenteni. Egyszerűen ha dobnak valaki, nőt vagy férfit, tökmindegy, ha van önbecsülése, akkor tanul a kapcsolat hibáiból és keres egy magához illő partnert, nem sírja magát vissza a korábbihoz, hiszen okkal lett vége.

Önbizalomhiány lehet a háttérben, nem gondolod? Hányszor éltél át szakítást?

2019. máj. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!