Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a kapcsolatban kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kapcsolatban kiderült hogy valójában más ember, akkor minek játsza meg magát, mikor ki van dobva?

Figyelt kérdés

Eleinte sokat beszélgettünk aranyos volt, küldött puszikat, elmentünk ide oda, kifejezte hogy komolyan vesz, járjunk.


Talán 1 vagy 1.5 évet voltam vele, mert kapcsolatban kiderült hogy csenddel verős tipus, egy eladóval is többet beszélget mint velem, direkt másoknak írt puszikat nekem nem, azt éreztette mintha nekem kéne örülnöm hogy kegyeskedik velem lenni, olyanokat mondott hogy nem is tudja tervez e velem jövőt, nem jártunk sehova szinte lefokozott szexkapcsolatra, (ezt mondta is de ma letagadja hogy ő ilyet nondott volna),es szinte semmit nem beszélt velem, smucig is volt még egy kfc-t is felezni kellett, de leginkább nem is mentünk sehova.


Amikor szakítottam, meg megnyilt a nyelve, olyan litániákat írt amennyit 1.5 alatt soha, kb 3 éve akar visszaszerezni, nem győz puszikat is küldeni, mindenhova hurcol ölelget(ne), vagyonokat költ rám meg házasságot akar, rengeteget beszélgetünk, győzköd hogy már nem otthonülős.


De amikor már lebukott azzal hogy valójában nem is ilyen hanem egy caenddel verős szemét néma ember egy kaocsolatban, meg aki elszáll magátol ha vele van egy nő es még a nőnek kéne örülnie hogy vele van meg direkt más nőket orioritál a kapcsolatban nem a párját, akkor miért gondolja azt meg küzd azon hogy beveszem ezeket, ahogy korábban is fűzött ezekkel hogy beszélget velem meg minden?

Miközben egy kapcsolatban az lesz csak introvertált néma nőzős lekezelezö csak, akinek ilyen a személyisége is, aki ez önmaga.


A többi kapcsolatomban senki nem lett pl néma sem, introvert sem, csenddel verős, meg olyan aki direkt másoknak ad csak puszit a párjának nem, meg lekezelő mintha nekem kéne lenni őérte, csak ő.


Akkor minek játsza a hattyúk halálát amiért ki van dobva ezekért, meg azt, hogy megváltozott?

Aki alapbol nem egy degradálo néma ember az kapcsolatban se lesz az soha de akkor se, ha rossz a kapcsolat. Ő kapcsolatban bemutatkozott már az udvarlási szakasz után. De megint udvarol.


Meg amugy ha tudják a pasik hogy mi kell a nőnek az udvarlási szakaszban, azt kapcsolatban miért nem nyújtják? Es miért lepődnek meg akkor ha ki vannak dobva?



#udvarlás kapcsolat különbség
2023. jún. 13. 05:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

"

Meg amugy ha tudják a pasik hogy mi kell a nőnek az udvarlási szakaszban, azt kapcsolatban miért nem nyújtják? Es miért lepődnek meg akkor ha ki vannak dobva?"


Ez lenne a fő kérdésen

2023. jún. 13. 05:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát talán mert kényelmes lesz? Lehet hogy szerinte már nem kell küzdenie semmiért és már kevesebbet is kell bizonyítania. Majd amikor koppan rájön hogy mégis tudsz nélküle is lélegezni ami kiakasztja és ezért jön az a macska egér játék amit a férfiak annyira kedvelnek. Leigérné akár a rohadt csillagokat is csak azért hogy te ne tudj élni nélküle. Mert mi az már hogy őt dobja valaki..
2023. jún. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De attol más még nem némul meg egy kapcsolatban, ha el is van kényelmesedve meg aki nem intro otthonülős kényelmes de rossz kapcsolatban se változik meg intrová aztán mikor ki van dobva meg vissza.
2023. jún. 13. 06:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szerintem akkor ismeri meg igazán az ember a másikat ha együtt élnek. Mindig van pár százalék esély arra, hogy megváltozott és igazi minta pasi lesz. De a legtöbb esetben nem így van. Én a helyedben örülnék hogy jól vagyok és mások felé is nyitnék, mert ha megint ez lesz a kapcsolatotokban újra fájni fog. De persze a döntés nyilván a tiéd. Ez csak egy vélemény és az is lehet hogy másik majd nem értenek velem egyet.
2023. jún. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hat 3 év alatt nekem volt más is. Neki meg ilyen szexpartnerek csak akikhez nem kötődik.

Most is másokat keresek másokkal randizok, csak gáz nagyon sok pasi, aki kéne még nincs meg.

Addig meg az ex jó ilyen programokra meg mászkálni meg ugye vagyonokat költ rám. Minek üljek akkor otthon hétvégente? Vagy legyek barinőkkel amikor az exszel is jobb amig senkim nincs.


Csak mivel tudom hogy ugyanezt nyomta majdnem akkor is mikor először udvarolt(habár akkor egy centet nem költött rám de beszédes volt meg progikra vitt meg puszi ölelés minden volt)én már tudom hogy nála mindez csak udvarlási szakaszban van. De igazábol egy otthonülős néma aki azt akarja elérni hogy azt higyjem örüljek hogy ő kegyeskedik velem lenni ugyse kellenék senkinek. A kapcsolatban meg ő ez.


És de győzköd hogy de ő megváltozott. Na ilyenkor állnék fel az asztaltól is hogy hagyjuk má'.

De megnyugszom olyankor attol hogy de jó hogy nem járunk, ez csak egy vacsora szerencsére.

2023. jún. 13. 06:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát végülis akkor te használod jelenleg ki őt. Vagy ez nem jutott eszedbe? Az hogy vagyonokat költ rád egy kapcsolat alatt se normális, de így hogy együtt se vagytok. Számomra érdekes 😅
2023. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyikőtök se normális, mindkettőtök csak használja a másikat mert nem akar egyedül lenni...
2023. jún. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem használom ki en mondtam neki nem is egyszer hogy a társaságomat adom csak meg hogy egyáltalqn szoba állok vele es remélem d.gni van legalább vki es nem akar még szecuálisan is nyomulni.

Juj nagyon vissza vesz. Még addig se jutott el ha megfogja a kezem ne húzzam el. Abszolut tiszteletet kapok. Nem is mer próbálkozni és nagyon határokat feszegetni örül annak is hogy letiltva nincs. Már azt is értekeli ha csak felveszem az meg a menyirszág ha méltoztatok találkozni egyaltalán.

Nagyon vigyáz magára most.


Meg azzal is elárulja magát hogy csak szexkalcsikat tartott eddig, tehát hogy semmit nem változott.

2023. jún. 13. 07:22
 9/11 A kérdező kommentje:

Én egyedül vagyok.nincs ilyen hogy ne akarnék egyedul lenni.

Az van csak hogy miert ne vacsizzak vele miert ne programozzak vele?

2023. jún. 13. 07:23
 10/11 anonim ***** válasza:

"Meg amugy ha tudják a pasik hogy mi kell a nőnek az udvarlási szakaszban, azt kapcsolatban miért nem nyújtják? Es miért lepődnek meg akkor ha ki vannak dobva?"


Mert az nem "ők". Megjátszani valamit randiszakaszban könnyű. Kapcsolatban nehéz és fárasztó. Alapból nem kénr hazudni, de akkor nem lenne csajuk.

2023. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!