Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok jártatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok jártatok már úgy, hogy még időben kiderült a párotokról, hogy a látszólag nyugodt, higgadt ember mögött valójában milyen elfojtott agresszió van és örültetek, hogy vége lett a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nálam most ez volt a helyzet, és még fel sem fogom, de mindenki szerint adjak hálát az égnek, hogy most derült ki és nem később..... :(

Csak ez nem olyan egyszerű ha szerettél valakit.


26N



2013. dec. 10. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
az se hiszemel,hogy az eeljén nem szebesültélazzal,hogy milyen....vagy nagyon rossz emberismerő vagy,akkor meg sajnállak.
2013. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem, mert nem volt olyan szituáció, amiből kiderült volna.... és nem is éltünk még együtt.

Nem sajnálat kell, hanem értelmes válasz, tapasztalat.

2013. dec. 10. 10:29
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Ez az "elfojtott agresszió" hogyan ütközött ki?

Mert én is mentem neki embernek (mondjuk okkal) és az "elfojtott agresszióm" kiütközött, és nagyon fájt neki utána még sokáig. (kezet emelt egy lány barátra, és megkértem, hogy a jövőben ne tegye)

Alapvetően eléggé szelid vagyok, (azért az agyamat fel lehet b--ni) de nem verekedős fajta.

Az "elfojtott agresszióm" pedig egy remek napon van levezetve a lőtéren :)


Szóval érdekelne mit nevezünk jelenleg agressziónak. (vert téged?)

2013. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt most itt nem fejteném ki, ha valakit érdekel privátban írok bővebben. Köszi!
2013. dec. 10. 10:40
 5/10 anonim ***** válasza:
ha gondolod zúditsd rám :)
2013. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, férfi vagyok. (a kérdés lányoknak szólt)
2013. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
100%

sztem kellő tapasztalattal és emberismerettel idejekorán kiszűrhető ez.

Én szerencsére még mindig idejében felvettem a nyúlcipőt ha éreztem, h vkinél ez a "nyugodtság" gyanús volt.

2013. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Dowd meglesz, csak össze kell szednem a gondolataimat :)
2013. dec. 10. 10:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban örülj,hogy időben kiderült. Az rendben vagy,hogy te ezt még nem így érzed, hisz még ott a szerelem, de ha később derül ki sokkal rosszabb lett volna. Esetleg ha gyereket is szülsz egy ilyen embernek, akkor nem csak a te életedet tette volna tönkre. Ugyan is ez csak egyre rosszabb lett volna! Idővel jobban fogod érezni magad.
2013. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-esnek nagyon köszönöm!!!!
2013. dec. 10. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!