Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a módja annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a módja annak, hogy a legkevesebb kárt okozzam a szakítással a másiknak?

Figyelt kérdés

2,5 év után szakítani szeretnék. Együtt élünk másfél éve és részemről teljesen elmúlt minden vonzalom. Szeretem, szörnyen hiányozni fog, mert egy csodálatos lány, de úgy tekintek rá már, mint egy megbízható barátra.


Én 27 éves vagyok, a lány 24.


Ő pedig egyáltalán nem így érez. Gyerekvállalásról és házasságról ábrándozik, ami engem még frusztráltabbá tett az elmúlt fél évben.


Ha tehetném, visszamennék az időben és nem jönnék vele össze, mert most nagyon össze fogom törni és ezt nem érdemli meg. Ugyanakkor én nem tudok újra szerelmes lenni, akármit csinálok.


Tulajdonképpen az a kérdésem, hogyan kell szakítani akkor, ha a másik nagyon szerelmes, közös jövőről álmodozik, de te már rég nem úgy tekintesz rá, mint arra a társra, akivel együtt szeretnél élni.



2023. jún. 13. 10:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyenesség
2023. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Így mondd el, ahogy most leírtad. Biztos meg fogja viselni, de idővel túl lesz rajta, fiatal még, talál mást.
2023. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképpen fájni fog neki, ezt nem tudod elkerülni, de a legfontosabb, hogy egyenes és őszinte legyél vele
2023. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

"a másik nagyon szerelmes, közös jövőről álmodozik, de te már rég nem úgy tekintesz rá, mint arra a társra, akivel együtt szeretnél élni."

Nagy kár, hogy ezt ő nem tudta előbb.

2023. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Senki nem akarna azt hallani, hogy nincs viszont szeretve. Illetve ő mindent beletett ebbe a kapcsoltba, még azt sem lehet mondani, hogy az elején mást mutatott. Az ő szempontja az, hogyha mindent “jól” csinált, akkor miért múlt el a szerelem a részemről… erre nem tudok egyenes választ adni, a “mert csak” pedig ide kevés szerintem.
2023. jún. 13. 10:27
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Elmondod, hogy elmúltak az érzéseid, fájni fog neki, de túllép rajtad előbb utóbb.
2023. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

#5:


Nincs "mert csak"... Az van, hogy kiszerettél belőle/soha nem szeretted és kész.

2023. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Az a legegyenesebb, ha minél hamarabb szakítasz vele, nem húzod az idejét. Van olyan, hogy elmúlik a szerelem, ezt neki is meg kell értenie. Nem teszi jobbá a helyzetet, ha megutáltatod magad vele, hazudsz satöbbi. Egy fontos dolog van, amit mindenképp tarts be: ne táncolj vissza, ne gondold meg magad később csak azért, mert hiányzik, hogy legyen melletted valaki. Ennél többet nem tehetsz, segítesz neki azzal, hogy találhat helyetted valakit, akivel hasonlóak lesznek az érzéseik.
2023. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Az egyenesség okozza a legkevesebb kárt. Inkább azon morfondírozzon, hogy miért múlt el csak úgy, mintha megcsalnád, 2 színű lennél, kiprovokálnád azt h ő hagyjon el és utána kellene darabjai ól összelapátolnia magát
2023. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy, a szakítás mindig fáj.

Mérsékelni annyival tudod valamelyest, ha normális stílusban küldöd el.

2023. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!