Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogyan lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet a legkevesebb fájdalom nélkül lezárni egy éppen csak kezdődő kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Kétszer randiztam az illetővel, semmi komoly nem történt köztünk. Számomra ennyi idő alatt ki is derült, hogy nem illünk össze, mert egészen más az élettempónk, stílusunk, de ő nem így látja. Ráadásul, ahogy megismertem egy nagyon érzékeny lelkű férfi, akit elég sok csalódás ért a nők miatt. Szeretném lezárni a dolgot, de úgy, hogy a lehető legminimálisabb fájdalmat okozzam és ne érezze magát rossznak emiatt. Szerintetek, ha mondom, hogy beszélnünk kell, találkozunk és egy séta közben szépen elmondom a dolgot az úgy korrekt? Így fel is tud készülni lélekben a találkozásra. Azért kérdezem igazából, mert egy ismerősöm szerint ilyenkor még az a legjobb, ha a másik simán csak felszívódik, de én ezzel nem értettem egyet. Ez tényleg nem egy komoly dolog, de tudom, hogy neki marha rosszul fog esni én meg nagyon rossz vagyok minden érzelmi szituáció kezelésében. 25/L
2016. okt. 1. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A legrosszabb az ha felszívódsz, mert azzal még annyi tisztelet sem adsz neki, hogy elmond neki, mi bajod vele.


Az a legtisztább ha megmondod neki, hidd el értékelni fogja.

2016. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 randi nagyon kevés, nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Normálisan neki sem nagy ügy, és örülni fog, hogy korrekten elmonndod mi a helyzet, nem hazudozol, és nem hagyod szó nélkül! Elég ha csetben megbeszélitek.
2016. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még valami: elmondod/leírod amit akarsz, ha ő rosszul kezeli, hisztizik, akkor nem kell folyatnod vele a csetelést.
2016. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha zsarolna érzelmileg, NE sajnáld meg, mert még nehezebb lesz lezárnod az egészet.
2016. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!