Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért törli valaki a szakításr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törli valaki a szakításról szóló üzeneteket pár hét után?

Figyelt kérdés

Akkor már miért nem törli egyszerűen a beszélgetést ha zavarja vagy nem akarja olvasni? (akkor ne olvassa, ahogy én) Mivel ő szakított velem, gondolom nem kíváncsi már a régi üzeneteinkre. Csomó csak a szakításról szóló üzenetet törölt, az utána és előtte lévőket meghagyta. Mondjuk én is írtam kínos dolgokat meg ő is, bunkó is volt velem akkor szóval mondhatnánk, hogy jobb ez így, de érdekel az oka, hogy úgy mégis miért, mert ugye kaptam értesítést, hogy törölték bár fura mód csak egyről a sok közül.


Valakinek mutogatja? Miért törölte tőlem is? De jó sok üzenet volt nem volt kis meló, tényleg érdekel miért csinálhat valaki ilyet.


2023. jún. 14. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Én mindent törlök. Ma már egyből. De régebben inkább hónapokig vagy évekig olvasgattam vissza, ami miatt a túllépés nehezebb volt. De amúgy nekem is van olyan, hogy csak pár üzenetet törlök, amit kínos nekem visszaolvasgatni. De exekkel az egészet, mert ha nem törlöm, akkor folyamatosan nosztalgiázok, azzal meg nem vagyok előrébb.
2023. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kínos számára
2023. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

Mert nem egyszer vissza kell.lapozni.


Pl nekem az exem a kaocsolatban teljesen rámtapadt nonstop velem akart lenni. Éz ment sokáig.

Es igy olyan 1.5 év mulva elkezdtem azon agyalni hogy a kaocsolat elején meg érdekes olyanokat csinált hogy megigéri hogy jön hozzám, aztán az nem történt valahogy meg.

És ez a kapcsolatban villant csak be amikor 1 év mulva kezdtem már folytogatva érezni magam, hogy hogy lehet az hogy az elején meg olyanok is mentek hogy azt irja x városban van, másnao reggel meg y városban, es kozben azt mondta jön hozzám most indul, ezekkel a kaocsolat elején nem is foglalkoztam hanem 1 év mulva vágott mellbe hogy ahhoz kélest amit ma kapok tőle teljesen más volt az elején.

Így elkezdek visszagörgetni kb egy millio beszelgetest hogy is voltak akkor az üzenetek?

És ra is jottem hogy pl este irta hogy megy másik városba. Aztán reggel irt hogy másik varosbol most indul. Ergo ott aludt valahol amikor ugy volt hogy jön hozzám?

Ez mellett az egész kaocsolatban soha többet nem mondta hogy menne x városba kiuárolag a kapcsolqtunk elején mászkált csak oda.aztán soha többé.

Igy 1 év mulva kerdeztem erre rá es akkor magyarázta el hogy este akart indulni de mégse ment. Hanem reggel mentek es vmi számlás üzleteléseket csináltak arra korabban haverjával de már nem csinálják.



Vagy pl kezdtedd olyan érzésem lenni mintha én mondanám többet hogy szeretlek vagy imádlak.

Igy megesett hogy csak beírtam a keresőszavak közé hogy szeretlek es végigugráltattam a találatokat hogy az én üzenetemben van a állandoan leginkább vagy ő is írja millioszor?


Vagy pl bizonyítékok is jók lettek volna arra hogy fenyeget, ha esetleg lenne vmi baj, így ezeket is kerestem. És rájöttem hogy arra nagyon ügyel hogy mindenféle ilyesmit szóban mondjon es a legnagyobb veszekedések közeoén is írásban csak max olyanokat írt pl.hol vagy. De azt hogy ha megtalállak megöllek, ezeket szóban mondta mindig.


Egy rakat minden utólag tesz kíváncsivá. Igy ezért nem törlök üziket.


Másik exemnék a csunya idegesitő irritálo üzeneteit a kapcsolatban is gyakorta töröltem de csak hogy ne hányjak be ha visszaolvasom.

2023. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem de akkor miért nem az egészet törli? Én sosem törlök semmit, ezt meg direkt nem akartam, mert legalább emlékeztetett miket hordott össze a végén.
2023. jún. 14. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Mert van amikor keresnie kell benne vmit ha beugrik valami. Erről irtam!
2023. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magánügy. Talán engedélyt kéne kérnie kiskegyedtől?
2023. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk TE miért olvasgatod az exeddel közös üzeneteket? :D
2023. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!